Strona domowa / / Artykuły / VIII Kongres

APPLiA POLSKA

VIII Kongres Serwisów AGD

VIII Kongres

19 listopada br. w hotelu „Ambasador” w Łodzi miał miejsce kolejny coroczny Kongres Serwisów AGD, zorganizowany przez APPLiA Polska. Głównym celem spotkań jest organizacja i rozwój sektora napraw posprzedażnych w Polsce.

Branża AGD pod przewodnictwem APPLiA Polska, organizując przez siedem lat z rzędu Kongresy Serwisów AGD, miała i ma okazję poznać najważniejsze problemy serwisów. A jest ich stosunkowo dużo i choć nie wszystkimi z nich udało się zająć, to potrzebę zachęcenia młodzieży do zawodu technika AGD uznano za jeden z istotnych kierunków działań w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania branży napraw urządzeń.

APPLiA Polska oraz uznane serwisy AGD w Polsce podjęły wspólnie pionierskie wyzwanie przygotowania projektu i całego zakresu działań przyczyniających się do zmiany postrzegania zawodu jako bardziej nowoczesnego i wykorzystującego innowacyjne technologie. Drugim celem jest bezpośrednie wsparcie przyszłych techników AGD przez dostarczenie kompleksowego zbioru wiedzy z informacjami z wielu dziedzin, których znajomość jest niezbędna w tym zawodzie. Tak powstał autorski program doskonalenia umiejętności nowoczesnego technika AGD, przygotowany przez APPLiA Polska oraz IRE (Instytut Rynku Elektronicznego).

Przedstawiciele producentów zrzeszonych w APPLiA Polska oraz eksperci z serwisów podjęli się wspólnie opracowania podręcznika będącego kompleksowym kompendium wiedzy niezbędnej w tym jakże ważnym dla rynku zawodzie. Więcej informacji o programie i nowej książce wewnątrz numeru, na stronie www.ZostanTechnikiemAGD. pl oraz na fan pageʼu „TechnikAGD”.

2021-12-04
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket