SAMSUNG

Promocja „Piecz parami i w parze”

Promocja

Wspólne gotowanie to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu, tym bardziej gdy posiadamy piekarnik, który umożliwia przygotowanie dwóch potraw jednocześnie, w odmiennych trybach i temperaturach. Teraz przy zakupie dwukomorowego piekarnika Samsung Dual Cook lub Dual Cook Flex, użytkownicy otrzymają w prezencie naczynie Dual Cook Steam, które umożliwia zdrowsze pieczenie na parze.

Piekarniki Samsung Dual Cook i Dual Cook Flex dają użytkownikom więcej swobody w kuchni. Teraz w ramach promocji Samsunga „Piecz parami i na parze” przy zakupie dwukomorowego piekarnika użytkownicy otrzymują naczynie do gotowania parowego Dual Cook Steam w prezencie.

Aby skorzystać z promocji, należy w ciągu 21 dni zarejestrować produkt oraz pozostawić opinię o nim na jednej ze stron określonych w regulaminie. Cała procedura zamyka się w pięciu prostych krokach. Po zakupie piekarnika Samsung Dual Cook lub Dual Cook Flex w określonych ramach czasowych w dowolnym sklepie w Polsce należy podzielić się opinią na jego temat, a w treści zawrzeć hasztag #uzytkownik- Samsung. Opinii udzielamy na stronie pieczparami. pl, na stronie sklepu, w którym dokonaliśmy zakupu, lub na stronie porównywarki cenowej. Trzecim krokiem jest rejestracja zakupu. Będą nam do tego potrzebne zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii, dowód zakupu oraz zdjęcie tabliczki znamionowej piekarnika. Ostatni krok to wypełnienie formularza zgłoszeniowego przy wykorzystaniu naszego konta Samsung Account. Jeśli zgłoszenie wypełnione jest prawidłowo i zawiera niezbędne załączniki, po pozytywnej weryfikacji naczynie Dual Cook Steam zostanie wysłane do klienta kurierem.

Promocja trwa do 21 stycznia 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe warunki promocji Samsunga znajdują się na stronie www.pieczparami.pl.  

2021-12-03
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket