Strona domowa / OGRÓD NARZĘDZIA / Artykuły / Pilarki stołowe

HIKOKI

Pilarki stołowe C10RJ i C3610DRJ

Pilarki stołowe

Hikoki powiększyło swoją ofertę narzędzi do obróbki drewna o modele C10RJ i C3610DRJ – dwie niezawodne i wydajne piły stołowe o średnicy tarczy 254 mm.

Oba modele nadają się do cięcia bardzo dużych elementów drewnianych, ponieważ ich rozkładane wsporniki rozciągają się do 880 mm w prawo i do 440 mm w lewo, dając wciąż bardzo mocne wsparcie ciętego materiału. Oferując maksymalną głębokość cięcia 79 mm przy 90° i 57 mm przy 45° regulacji ogranicznika kątowego, te dwie piły stołowe są również idealnym rozwiązaniem do cięcia grubego materiału. Model C10RJ jest wyposażony w silnik o mocy 1500 W, który umożliwia użytkownikom szybką i precyzyjną obróbkę nawet dębu i innych twardych gatunków drewna. Dzięki wysoce wydajnemu bezszczotkowemu silnikowi prądu stałego piła stołowa C3610DRJ ma podobną wydajność cięcia jak sieciowe pilarki stołowe AC, co czyni ją bezprzewodową piłą stołową o największej wydajności cięcia na rynku. Stolarze i pracownicy budowlani mogą korzystać zarówno z modelu C10RJ, jak i C3610DRJ w wielu obszarach zastosowań – na przykład podczas cięcia poprzecznego listew przypodłogowych i kantówek lub wykonywania cięć wzdłużnych w panelach podłogowych i listwach montażowych.

Pilarka stołowa Multi Volt C3610DRJ łączy elastyczność piły akumulatorowej z mocą rozwiązania przewodowego. Dzięki zasilaczowi AC/DC ET36A, który jest dostępny jako akcesorium opcjonalne, pilarka stołowa może być używana elastycznie na placu budowy na zasilaniu sieciowym do długotrwałej obróbki drewna. Używany z akumulatorem wielonapięciowym BSL36B18 model C3610DRJ radzi sobie z 97,5 metrowymi liniowymi cięciami płyt wiórowych o grubości 12,7 mm i 22,9 metrowymi liniowymi cięciami w drewnie sosnowym o grubości 38 mm. Oprócz ochrony przed przeciążeniem, która zatrzymuje piłę stołową w przypadku nadmiernego obciążenia, bezszczotkowy silnik chroni również użytkownika i narzędzie przed awariami, takimi jak przegrzanie i inne. Zastosowanie silnika bezszczotkowego zapewnia również stałą wydajność, a tym samym stały postęp pracy nawet przy dużym obciążeniu.

Duża wydajność ma kluczowe znaczenie przy długotrwałych pracach przy obróbce drewna. Dlatego piła stołowa C10RJ firmy Hikoki jest wyposażona w hamulec elektryczny, który zatrzymuje silnik 3 sekundy po wyłączeniu urządzenia. Wbudowana funkcja miękkiego startu zapewnia płynny rozruch przy jednoczesnej redukcji hałasu, a tym samym minimalizuje ewentualne zmęczenie użytkownika. Model C10RJ można łatwo transportować między jednostkami roboczymi i przechowywać dzięki składanym nogom i stojakowi na kółkach.

Pilarki stołowe
Pilarki stołowe
2021-11-26
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket