Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / Po raz trzeci obchodzi

KAERCHER

Po raz trzeci obchodzi Thank Your Cleaner Day

Po raz trzeci obchodzi

Branża czystościowa to często niedoceniany, niedostatecznie dostrzegany sektor naszej gospodarki, mimo że jego wartość w Polsce szacuje się na 17 mln zł. Firma Kärcher po raz kolejny 20 października świętowała Dzień Personelu Sprzątającego – Thank Your Cleaner Day.

Ta zapoczątkowana w 2015 r. w Nowej Zelandii impreza w 2021 r. była już, pod egidą firmy Kärcher – lidera branży czystościowej, obecna w ponad 50 krajach świata. W tym roku podziękowaniom, skierowanym do wszystkich pracowników branży czystościowej, których jest według szacunków w naszym kraju około 700 tys., towarzyszyła premiera specjalnego e-booka poświęconego branży utrzymania czystości. Firma Kärcher wie, że za dobrze wykonaną pracę, od której, zwłaszcza obecnie w dobie pandemii, zależy zdrowie i życie ludzi, należą się słowa uznania.

20 października w siedzibie Kärcher Polska w Krakowie zorganizowano uroczystość, podczas której dyrektor polskiego przedstawicielstwa firmy Kärcher, Rafał Nęcek, osobiście podziękował wszystkim pracownikom sprzątającym budynki firmy. Składając podziękowania za wysiłki i jakość pracy, podkreślił jej znaczenie dla funkcjonowania firmy w trudnym czasie pandemii. Dla bohaterów tego dnia przygotowano upominki, w tym domowe parownice SC 1, firmowe gadżety, a także spersonalizowaną wersję e-booka z imienną dedykacją i wyrazami uznania. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku.

Wspomniany e-book prezentuje zarówno inicjatywy TYCD, jak i przedstawia kondycję branży w Polsce, jej przyszłość i perspektywy, a nadto wiele ciekawostek zaskakująco łączących się z postrzeganiem sprzątania przez współczesnych. Forma wywiadów z ekspertami branży z Polski i zagranicy, a także skondensowane artykuły merytoryczne zachęcają do lektury. Publikacja jest dostępna po zeskanowaniu kodu QR.

Po raz trzeci obchodzi
Po raz trzeci obchodzi
2021-11-12
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket