Strona domowa / Artykuły / Promocja

REMINGTON

Promocja „Just for you!”

Promocja

W atrakcyjnej promocji marki Remington, klienci którzy zakupią wybrane produkty mogą otrzymać, aż dwa prezenty po spełnieniu określonych warunków.

Akcja promocyjna „Just for you!” dotyczy wybranych urządzeń specjalisty od stylizacji – marki Remington. Objęte są nią produkty zakupione w okresie pomiędzy 18 października a 31 grudnia 2021 r. Po zakupie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć do niego dowód zakupu oraz zdjęcie kodu kreskowego wyciętego nożyczkami z opakowania. Do wyboru jest jedna z trzech nagród: srebrna bransoletka marki Yes, srebrna, pozłacana bransoletka marki Yes lub plecak-worek marki 4F. Nagrody zostaną wysłane drogą kurierską lub pocztową na adres podany przez uczestnika w formularzu rejestracyjnym w terminie do 30 dni roboczych od zarejestrowania przez organizatora kompletnego zgłoszenia do promocji.

Jeśli tylko chcemy możemy wziąć udział w drugiej części promocji, aby otrzymać kolejną nagrodę. W ciągu 14 dni od daty nabycia należy podzielić się swoją opinią na stronie sklepu, w którym dokonano zakupu. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny. Zgłoszenie zostanie nagrodzone miesięcznym abonamentem Spotify albo Storytel, który w formie kodu zostanie przesłany mailem. Szczegóły dotyczące promocji: lista produktów oraz sklepów, regulamin i formularze rejestracyjne są dostępne na stronie www.promocja.just-for-you.pl.

Promocja
2021-11-12
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket