CONCEPT

Lodówki LK6460ss i LKK6660ss

Lodówki

Marka Concept, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w kwestii najnowszych trendów wzorniczych, uzupełnia linię wzorniczą Sinfonia o 2 nowe modele chłodziarkozamrażarek. Oprócz przydatnych funkcji i przestronnego wnętrza modele LK6460ss i LK6660ss odznaczają się nowoczesnym wzornictwem.

Chłodziarkozamrażarki LK6460ss i LK6660ss, stanowiące uzupełnienie chłodziarkozamrażarek z dolnym zamrażalnikiem z linii Sinfonia, są szczególnymi wzorniczo modelami. Fronty lodówek, z wygodnie umiejscowionym panelem dotykowym, są w całości wykonane ze stali nierdzewnej.

Konstrukcje obu lodówek są na tyle przemyślane, że z łatwością możemy je umiejscowić przy bocznej ścianie lub we wnęce. Półki i szuflady, zarówno z komory chłodzenia, jak i zamrażania, możemy wysuwać już przy kącie prostym otwartych drzwi. Obie chłodziarkozamrażarki, pomimo różnicy gabarytowej, oprócz praktycznych półek we wnętrzu komory chłodzenia mają też specjalną przestrzeń do przechowywania owoców i warzyw. Panuje w niej nie tylko odpowiednia temperatura, ale również optymalna wilgotność. Pozwala ona na dwukrotne wydłużenie czasu przechowywania i trzykrotne wydłużenie świeżości produktów. Sterowanie odbywa się przy pomocy intuicyjnego panelu dotykowego, który jest wygodnie umiejscowiony na froncie chłodziarki. Urządzenia wyposażone są w funkcję Total No Frost, która eliminuje powstawanie lodu nie tylko w chłodziarce, ale również w komorze zamrażarki. Tylne ściany sprzętów wykonane są ze specjalnego metalicznego materiału, który utrzymuje więcej zimna niż konwencjonalny plastik. To sprawia, że tak wyposażone urządzenie po otwarciu i ponownym zamknięciu drzwi szybciej powraca do ustawionej temperatury. Komfort użytkowania dopełniają specjalny stojak na bezpieczne przechowywanie butelek, mniejsze półeczki na drzwiach chłodziarek oraz oświetlenie LED, dzięki któremu całe wnętrze i wszystkie produkty są dobrze widoczne. Model LK6460ss ma 595 mm szerokości, 1858 mm wysokości i 660 mm głębokości, a jego całkowita pojemność użytkowa wynosi 338 l, z czego komora chłodzenia pomieści 216 l, a zamrażania 122 l. Z kolei model LK6660ss, który jest wyższy od poprzedniego o 16 cm, ma taką samą szerokość i głębokość, a jego całkowita pojemność użytkowa wynosi 378 l, z czego komora chłodzenia pomieści 256 l , a zamrażania 122 l.

2021-11-09
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket