Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / „Dom niespodzianek”

SAMSUNG

„Dom niespodzianek” z najnowszymi produktami

„Dom niespodzianek”

Benjamin Braun - CMO Samsung Europe prezentuje całe wnętrze Domu niespodzianek wraz z  tematycznymi pokojami. 

„Dom Niespodzianek” to najnowsze produkty Samsunga pokazane w formie barwnej filmowej historii. Jest to kolejne wydarzenie z serii „Life Unstoppable”. Tym razem Samsung zaprasza na wycieczkę po domu państwa Unstoppable, w którym ożywają produkty i innowacje firmy Samsung. Samsung otworzył drzwi do „Domu Niespodzianek”, który jest kolejną odsłoną serii „Life Unstoppable”. To wydarzenie, które oferuje jeszcze bardziej niezwykłe wirtualne doznania dzięki barwnej, stylizowanej filmowej miniwycieczce po „Domu Niespodzianek” Samsunga. W tym roku przez wydarzenie „Life Unstoppable” Samsung pragnie inspirować, prezentuje urządzenia i usługi, które pozwalają użytkownikom ponownie cieszyć się życiem pełnym niesamowitych rozwiązań i radości. W ciągu ostatnich 18 miesięcy dom stał się dla nas wszystkim – szkołą, biurem, siłownią i miejscem rozrywki. Jednak tak duża ilość czasu spędzana w czterech ścianach sprawiła, że dla wielu Europejczyków dom stał się nieco nazbyt wygodny, dlatego potrzebują oni swoistego wyjścia z rutyny. „Life Unstoppable: Dom Niespodzianek” to pierwszy film tego typu stworzony dla marki Samsung, który w wyjątkowy sposób ożywia technikę. W filmie odwiedzimy sześć pokoi „Domu Niespodzianek”. W każdym z nich znajdziemy interaktywne scenki, w których przedstawiane są współpracujące ze sobą produkty Samsunga – od urządzeń mobilnych, które można obracać i składać, przez zapierające dech telewizory po innowacje w dziedzinie AGD, które uprzyjemniają nawet najmniej lubiane domowe prace.

Produkty i usługi firmy Samsung są prezentowane we wciągającym i barwnym „Domu Niespodzianek” za pośrednictwem rzeczników marki i ekscentrycznej rodziny Unstoppable: rozmiłowanego w siłowni taty (Gym-Buff Dad), będącej gwiazdą rocka mamy (Rockstar Mum), kochającego magię Archiego (Magician Archie), niezrównanej mistrzyni gotowania Evie (Superstar Chef Evie) i będącej byłą zapaśniczką babci (Lucha- -Libre Wrestler Gran).

Odwiedzający zobaczą serię scen prezentujących pełne możliwości tegorocznych urządzeń i usług Samsunga, które inspirują rodzinę Unstoppable do czerpania maksimum radości z życia.

W jednym z pokoi o nazwie „Kosmiczny wyścig” odkrywamy niemal magiczną modułowość lodówki Bespoke, gdy początkującej szefowej kuchni Evie kończy się miejsce potrzebne do przechowania produktów na wieczorną ucztę, a jej brat-magik w zdumiewający sposób dodaje do urządzenia kolejny moduł.

Linia lodówek Bespoke firmy Samsung stanowi zupełnie nową kategorię wśród dostępnych na rynku rozwiązań i urządzeń. Niczym wizyta u dobrego krawca po garnitur na miarę pozwala stworzyć produkt spersonalizowany, dopasowany do gustu konkretnego użytkownika, jego potrzeb, wymagań i upodobań. Lodówki Bespoke oferowane są w 8 różnych wersjach, od jedno- po czterodrzwiowe. Na tym jednak nie koniec! Oprócz koloru oraz rodzaju wykończenia użytkownicy mogą również personalizować wnętrze urządzenia.

„Dom niespodzianek”

Strefa chłodzienia "skrojona na miarę potrzeb" dzięki modułowości lodówek Bespoke.

„Dom niespodzianek”

Trzy zestawione funkcjonalnie lodówki Bespoke w odcinku pt. "Kosmiczny wyścig".

2021-11-09
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket