Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / 7 srebrnych nagród

SAMSUNG

7 srebrnych nagród „IDEA” 2021

7 srebrnych nagród

Firma Samsung otrzymała 48 prestiżowych nagród „IDEA” (International Design Excellence Awards) 2021, w tym 7 srebrnych, 3 brązowe i 38 wyróżnień. Nagrody te podkreślają kreatywny design w różnych kategoriach i doceniają osiągnięcia firmy Samsung w zakresie projektów lifestyle’owych – od wzornictwa produktów po zaawansowane koncepcje interaktywne.

Rozdanie nagród „IDEA”, organizowane przez Industrial Designers Society of America (IDSA), odbywa się corocznie od roku 1980. Podczas wyłaniania zwycięzców „IDEA” uwzględnia się innowacyjność, a także korzyści zarówno dla użytkowników, jak i dla społeczeństwa. Nagrody te są powszechnie uznawane za najważniejsze wyróżnienia z dziedziny wzornictwa w Ameryce Północnej.

Firma Samsung otrzymała miedzy innymi 7 srebrnych nagród za przełomowe osiągnięcia, w tym z segmentu tak zwanych dużych urządzeń AGD za 4-drzwiową lodówkę Bespoke Flex, która dopasowuje się do stylu życia użytkowników dzięki elastycznemu, możliwemu do spersonalizowania designowi. Linia lodówek Bespoke firmy Samsung stanowi zupełnie nową kategorię wśród dostępnych na rynku rozwiązań i urządzeń. Urządzenia pozwalają stworzyć produkt spersonalizowany, dopasowany wzorniczo do wymagań estetycznych użytkownika, jego potrzeb, oczekiwań i upodobań. Lodówki Bespoke dostępne są m.in. w wykończeniu ze szkła satynowego. Jego faktura – elegancka, matowa i idealnie komponująca się z każdym wnętrzem – pozwala wydobyć piękno pomieszczenia. Efekt ten jest jeszcze bardziej zauważalny, gdy lodówka Bespoke w wersji satynowej i nowe urządzenia do zabudowy są umieszczone obok siebie. W wypadku frontu użytkownicy mogą wybierać również materiały takie jak metal cotta i szkło glam. Producent zapewnia ponadto wiele opcji kolorystycznych (m.in. szarą, granatową, różową, żółtą, białą lub miętową).

2021-11-07
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket