Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / Kasia Sokołowska

SAMSUNG

Kasia Sokołowska w nowej odsłonie kampanii AirDresser

Kasia Sokołowska

Popularna reżyserka pokazów mody w Polsce – Kasia Sokołowska kontynuuje współpracę z Samsungiem, pozostając ambasadorką szafy odświeżającej AirDresser. W nowej odsłonie kampanii marka promuje również wchodzący na rynek model Samsung AirDresser AI, który oferuje użytkownikom bardziej intuicyjną obsługę i większą przestrzeń.

Znana ze swojego perfekcjonizmu Kasia Sokołowska wie, jak zestawiać ze sobą różnorodne tkaniny, kolory oraz style, aby zawsze zachwycać wyglądem. Dobrej jakości ubrania wymagają jednak odpowiedniej pielęgnacji, dzięki której zachowają swój kolor, strukturę i kształt. Delikatne sukienki, płaszcze oraz garnitury, charakterystyczne dla stylu Kasi Sokołowskiej, to takie elementy garderoby, które zwykle oddajemy do pralni. Dzięki szafie parowej Samsung AirDresser AI nie musi tak być.

AirDresser zmienił moje podejście do zarządzania garderobą, której niezawodność jest czymś niezwykle ważnym w mojej codziennej pracy, ale także do zarządzania czasem. Częste zmiany stylizacji to dla mnie wyzwanie nie tylko pod kątem odpowiedniego zestawiania ze sobą ubrań i dodatków, ale i planowania. Wiele ubrań wymaga regularnego, a przy tym delikatnego i bezpiecznego odświeżania, jednak każdorazowe oddawanie ich do pralni jest po prostu bardzo czasochłonne. Dzięki parowej szafie odświeżającej AirDresser moje ulubione ubrania, w tym także puchowe kurtki czy kaszmirowe swetry, są w zasięgu ręki – odświeżone i wygładzone – zawsze, gdy tego potrzebuję. Cieszę się na kontynuację kampanii, tym bardziej że nowy Samsung AirDresser AI oferuje jeszcze więcej możliwości – mówi Kasia Sokołowska.

Szafę Samsung AirDresser AI cechuje minimalistyczny design uzupełniony smukłym interfejsem z przyciskami, które ułatwiają wybieranie ustawień i opcji. Obsługa szafy jest prosta i intuicyjna, a sterowanie może odbywać się także zdalnie za pomocą aplikacji SmartThings.

Kasia Sokołowska będzie dzielić się wrażeniami z użytkowania szafy odświeżającej Samsung AirDresser ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Relacje pojawią się także w mediach społecznościowych Samsunga.

2021-11-07
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket