Strona domowa / / Artykuły / „Dom Niespodzianek”

SAMSUNG

„Dom Niespodzianek” – wirtualne spotkanie „Life Unstoppable”

„Dom Niespodzianek”

Tym razem Samsung zaprasza na wycieczkę po domu państwa Unstoppable, w którym ożywają innowacjyjne produkty koreańskiej firmy.

Samsung otworzył drzwi do „Domu Niespodzianek”, który jest kolejną odsłoną serii „Life Unstoppable”. To wydarzenie, które prezentuje atrakcyjne wirtualne doznania dzięki barwnej, stylizowanej filmowej wycieczce po „Domu Niespodzianek” Samsunga. W tym roku za sprawą wydarzenia „Life Unstoppable” firma Samsung pragnie inspirować, pokazuje urządzenia i usługi, które pozwalają domownikom cieszyć się ich możliwościami. W filmie odwiedzamy sześć pokoi „Domu Niespodzianek”. W każdym z nich znajdziemy interaktywne scenki, w których przedstawiane są współpracujące ze sobą produkty Samsunga – od urządzeń mobilnych przez najnowszej generacji telewizory po innowacje w dziedzinie AGD, które uprzyjemniają nawet najmniej lubiane prace domowe.

W kuchni poznajemy zalety modułowego systemu lodówek Bespoke, których konfigurację można zamówić w zależności od potrzeb rodziny, w różnych rozmiarach i kolorach. Pokazano dostępne na zamówienie filtr do wody Bespoke Water Purifier i zmywarkę Bespoke Dishwater. W dużej kuchni znajdzie się też miejsce na telewizor z serii The Frame, który wygląda jak obraz i współpracuje z soundbarem z serii S. W sypialni szafa Bespoke AirDresser może odświeżać ubrania za pomocą pary, zabijając przy okazji zarazki. To samo rozwiązanie wykorzystano w szafce do butów. Wypoczynek umili system audio-wideo zawierający stylowy telewizor The Sherif i Sound Tower z nastrojowym podświetleniem LED i mocą 1500 W, a więc także do nagłośnienia imprezy w salonie. Czyste powietrze zapewni modułowy oczyszczacz powietrza Bespoke Cube Air Purfier, którego wydajność, sprawia, że skutecznie zadziała też w pokoju kinowym i salonie.

O czystość podłóg w całym mieszkaniu zadbają Bespoke Jet – bezprzewodowy odkurzacz klasy premium, dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, wyposażony w automatyczny system odkurzania i ładowania akumulatora. Natomiast robot Jet Bot AI+ identyfikuje obiekty i dostosowuje się do różnych powierzchni w celu zoptymalizowania czyszczenia. Bezdotykowa, higieniczna stacja Clean Station umożliwia automatycznie opróżnianie pojemnika, jednocześnie wychwytując brud i mikropyły dzięki wielowarstwowemu systemowi filtracji. W pokoju do pracy i miłośnika gier niezastąpiony będzie monitor Odyssey Neo G9 z doskonałym zagiętym wyświetlaczem z podświetleniem mini-LED o proporcjach 32:9. Atrakcyjny gadżet – składany smartfon Galaxy Z Fold3 5G o przekątnej 6,2 cala po rozłożeniu zmienia się w prostokąt o przekątnej 7,3 cala. W trybie Flex możemy na nim oglądać filmy, prowadzić wideorozmowy i nie tylko, a to wszystko bez trzymania smartfona w dłoniach. Dzieli on ekran na dwie części, umożliwiając pracę – w górnej części można np. odbierać połączenie, a w dolnej notować swoje pomysły.

W specjalnym pokoju kinowym przeżywamy emocje, oglądając obraz 4K z laserowego projektora bliskiego zasięgu The Premiere na ekranie o przekątnej maksymalnie 130 cali. Duża jego jasność umożliwia oglądanie nawet w dzień. Salon to miejsce dla stylowego telewizora Neo QLED 8K z prawie bezramkowym ekranem o przekątnej od 65 do 85 cali. To najnowszej generacji telewizor z wyświetlaczem QLED i podświetleniem mini-LED, doskonałym kontrastem i szczegółowością obrazu. Rozbudowany system audio (głośniki systemu 4.2.2) daje wrażenie dźwięku podążającego za obiektem. Dodatkowo dźwięk może być wzmocniony przez pierwszy na świecie subwoofer 11.1.4-kanałowy z Dolby Atmos i DTS:X z serii Q950. Ze smartfona Galaxy Z Flip3 5G bez problemu odtworzymy na dużym ekranie swoje filmy.

„Dom Niespodzianek”

Kuchnia z modułowymi lodówkami na zamówienie.

„Dom Niespodzianek”

Doskonały panoramiczny monitor do gier Odyssey Neo G9.

„Dom Niespodzianek”

W pokoju kinowym zainstalowano projektor laserowy bliskiego zasięgu The Premiere.

„Dom Niespodzianek”

Najnowszej generacji telewizor Neo QLED 8K prawie z bezramkowym ekranem i podświetleniem mini-LED zapewnia doskonały kontrast i szczegółowość obrazu.

2021-10-23
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket