Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / Roboty kuchenne

KOHERSEN

Roboty kuchenne VB1500, VC05S, NB600A i naczynia Black Cube

Marka Kohersen, dystrybuowana przez firmę DLF z o.o. z Gdyni, znacząco rozwinęła swoje portfolio produktowe, którym znajdziemy obecnie funkcjonalne urządzenia kuchenne i naczynia dwustronnie powlekane opatentowaną powierzchnią Black Cube z powłoką Diamond.

Kielichowy blender próżniowy Kohersen VB1500 ma naczynie o pojemności 1 l. Jego wydajny silnik (600 W) pozwala na przygotowanie świeżych i zdrowych koktajli. Wykorzystanie techniki próżniowej zapobiega utlenianiu się używanych składników odżywczych. Dzięki temu przygotowywane napoje czy sosy pozostają dłużej przydatne do spożycia oraz nie tracą witamin i innych składników odżywczych.

Robot do sałatek i deserów Kohersen VC05S jest kompaktowym urządzeniem, które wyposażono w efektywny silnik o mocy 150 W. W zestawie z urządzeniem znajduje się sześć nakładek, które pozwalają w różnym stopniu poszatkować lub zetrzeć warzywa i owoce. Dodatkowo wśród akcesoriów znajduje się także końcówka do lodów, dzięki której można przygotowywać desery owocowe.

Nutri blender Kohersen NB600A o mocy 1000 W to efektywny pomocnik dla każdego wielbiciela koktajli. W zestawie znajduje się wysoki kielich, który można zabrać ze sobą, co ułatwia specjalna pokrywka. Urządzenie umożliwia również przygotowanie napoju w niskim kielichu, który ma kształt i funkcjonalność dzbanka.

Linia Black Cube to gama 9 rodzajów naczyń, z których można zbudować zestawy dopasowane do potrzeb każdego gospodarstwa domowego – tak jednoosobowego, jak i wielopokoleniowego. Cechą wyróżniającą jest innowacyjna powierzchnia Black Cube z powłoką Diamond. Jest to opatentowana struktura o strukturze plastra miodu, która gwarantuje trwałość i charakteryzuje się najlepszą jakością wykonania. Dodatkowo naczynia marki Kohersen mają podwójną strukturę pokrycia powierzchni powłoką Black Cube. Dzięki takiemu rozwiązaniu są wyjątkowo odporne na zarysowania i na działanie kwasów spożywczych oraz nie absorbują zapachów.

Kolejne rewolucyjne rozwiązanie to trzywarstwowa konstrukcja naczyń Kohersen – TRI-PLY. Na korpus naczynia składają się trzy warstwy, dwie ze stali nierdzewnej i aluminium pomiędzy nimi. Konstrukcja ta zapewnia szybką i równomierną dystrybucję ciepła w obrębie całego korpusu naczynia. Z kolei wzmocnione, grube dno magazynuje ciepło, aby gotowanie odbywało się szybko i efektywnie.

Kohersen Black Cube z powłoką Diamond umożliwia także zdrowe gotowanie. Jest tak chociażby ze względu na możliwość używania minimalnej ilości tłuszczu. Dodatkowo nowe naczynia Kohersen są wolne od kwasu perfluorooktanowego PFOA oraz politetrafluoroetylenu (PTFE). Większość garnków i patelni Kohersen działa zarówno na płytach gazowych, elektrycznych jak i indukcyjnych. Nowoczesne patelnie mogą być również używane w piekarniku.

Wraz ze zmianą portfolio produktowego, marka Kohersen zaprezentowała nowe logo. Nowy znak graficzny charakteryzuje minimalizm oraz detale, które lepiej oddają obecnego ducha marki. Minimalistyczny styl o wysublimowanym smaku to w końcu kwintesencja urządzeń i akcesoriów marki Kohersen.

Roboty kuchenne
Roboty kuchenne
Roboty kuchenne
2021-10-12
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket