Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / Kup maszynkę

BOSCH

Kup maszynkę i odbierz prezent

Kup maszynkę

Najnowsza akcja promocyjna marki Bosch jest kierowana do klientów, którzy zdecydują się na zakup jednej z wielofunkcyjnych maszynek do mielenia. Mogą tym samym otrzymać atrakcyjny prezent.

Kupując objętą promocją wielofunkcyjną maszynkę do mielenia marki Bosch z linii ProPower, CompactPower lub SmartPower, klient może odebrać komplet eleganckich szklanych pojemników z bambusowymi pokrywkami. Akcja dotyczy sprzętu zakupionego w okresie od 30 sierpnia do 29 października 2021 r. Urządzenie należy przypisać do swojego konta MyBosch w zakładce „Moje urządzenia”. Następnie trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy. Powinien on zawierać takie informacje jak wyraźne zdjęcie lub skan dowodu zakupu nowego urządzenia objętego akcją, wyraźne zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia i zdjęcie lub skan opinii klienta wystawionej o zakupionej maszynce (zasady publikacji opinii określone są w regulaminie promocji). Jeżeli dowód zakupu zawiera dane osobowe kupującego, powinny to być dane osobowe uczestnika, które są zapisane na koncie MyBosch, na którym urządzenie jest zarejestrowane.

Na podany w formularzu adres mailowy klient otrzyma potwierdzenie udziału w promocji. Zgłoszenie zostanie przesłane do weryfikacji pod względem zgodności z regulaminem. Premia zostanie wysłana (na koszt organizatora) kurierem w terminie do 80 dni od daty zarejestrowania kompletnego zgłoszenia zgodnego z regulaminem promocji. Regulamin promocji, lista partnerskich punktów sprzedaży oraz modeli biorących udział w akcji są dostępne na stronie www.bosch-home.pl w dziale „Promocje”.

 

 

Kup maszynkę
2021-10-12
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket