APPLiA POLSKA

Solgaz 30. członkiem APPLiA Polska

Solgaz

We wrześniu 2021 r. Solgaz, polski producent innowacyjnego sprzętu gospodarstwa domowego, dołączył do związku zrzeszającego producentów i importerów AGD w Polsce. Tym samym Solgaz został trzydziestym członkiem APPLiA Polska.

APPLiA Polska to związek pracodawców AGD, reprezentujący producentów i importerów artykułów gospodarstwa domowego w Polsce. Do maja 2018 r. organizacja funkcjonowała pod nazwą CECED Polska. Aktualnie do grona członków zalicza się 30 największych firm z branży AGD, będących właścicielami ponad 50 najbardziej znanych w Polsce marek. Członkowie APPLiA Polska wprowadzają na rynek duże AGD, takie jak lodówki, zamrażarki, piekarniki, zmywarki, pralki i suszarki, oraz małe artykuły gospodarstwa domowego, w tym odkurzacze, żelazka, tostery i szczoteczki do zębów. Co więcej, do listy należą także producenci i dystrybutorzy urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, czyli okapów, klimatyzatorów czy podgrzewaczy wody. We wrześniu 2021 r. do związku najlepszych producentów AGD dołączył Solgaz – polski producent innowacyjnego sprzętu gospodarstwa domowego, w tym opatentowanych płyt gazowych bez płomieni.

Z wielką przyjemnością dołączamy do grona najlepszych producentów AGD. Od kilkunastu lat doskonalimy swoją produkcję, by dostarczać klientom nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Solgaz aktualnie z sukcesem podbija serca polskich, jak i zagranicznych konsumentów, zawdzięczając swoją wysoką dynamikę rozwoju niewyczerpanym źródłom pomysłowości, determinacji i konsekwencji działania, co doskonale pieczętuje członkostwo w gronie 30 topowych producentów AGD – mówi prezes Solgazu, Ireneusz Bartnikowski. Zarząd firmy Solgaz podpisał m.in. Kodeks Dobrych Praktyk Sprzedaży AGD oraz Politykę Compliance APPLIA Polska, będące inicjatywami wspierającymi od ponad dziesięciu lat rozwój branży AGD w Polsce.

2021-10-07
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket