Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / Kup pralkę z suszarką

SIEMENS

Kup pralkę z suszarką i odbierz kartę upominkową

Kup pralkę z suszarką

Siemens zachęca klientów do energooszczędnego prania i suszenia nową, atrakcyjną promocją. Producent za zakup zestawu i po spełnieniu określonych warunków oferuje kartę podarunkową do Zalando o wartości od 200 aż do 500 zł.

Siemens zachęca klientów do zakupu nowoczesnych i energooszczędnych pralek i automatycznych suszarek do ubrań, oferując w zamian karty upominkowe do Zalando. Aby wziąć udział w promocji, należy kupić wyżej wspomniany zestaw pralniczy, a następnie zarejestrować zakup w zakładce „Moje urządzenia” na koncie klienta MySiemens. Zestawy objęte promocją wyszególnione są w regulaminie oraz na stronie producenta. Następnie należy podzielić się opinią na temat swoich urządzeń marki Siemens na platformie www.siemens-home.bsh-group.com/pl/loteria-opinie. Platforma jest intuicyjnie skonstruowana i szybko znajdziemy zarówno segment, jak i linię oraz model urządzenia, które chcemy ocenić. Każda opinia, niezależnie od nacechowania emocjonalnego, będzie brana pod uwagę. Opinią można się również podzielić na stronie sklepu, w którym kupiliśmy urządzenie, a także na stronie internetowej porównywarki cenowej. W ostatnim kroku wypełniamy specjalny formularz rejestracyjny, zaznaczamy stosowne zgody dotyczące zapoznania z regulaminem oraz przetwarzania danych i przesyłamy formularz do weryfikacji. Nagrodą za zakup i poprawną rejestrację promocyjnych urządzeń jest karta upominkowa do Zalando o wartości od 200 do aż 500 zł.

Wartość karty upominkowej jest zależna od modeli urządzeń i wynosi odpowiednio:

  • 200 zł brutto za zakup urządzenia o symbolu: WM14US6EPL oraz dowolnej suszarki Siemensa;
  • 300 zł brutto za zakup urządzenia o symbolu: WG44G2MSPL, WM14LPHZPL, WM14UQOEPL, WM14UROEPL, WM14LRHZPL, WM14UROOPL oraz dowolnej suszarki do ubrań marki Siemens;
  • 500 zł brutto za zakup urządzenia o symbolu: WM6HVL90PL, WM6HXF42PL oraz dowolnej suszarki do ubrań marki Siemens.

Promocja trwa do 15 listopada 2021 r. lub do wyczerpania puli kart. Warto dodać, że łączy się z promocją „Odbierz do 500 zł premii za zakup suszarki do ubrań”.

2021-10-06
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket