Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / Zestaw pralka i suszarka

SAMSUNG

Zestaw pralka i suszarka z cashbackiem do 1000 zł

Zestaw pralka i suszarka

Marka Samsung oferuje klientom nowy standard energooszczędnego prania i suszenia ubrań, uruchamiając nową akcję promocyjną. Do 17 października, kupując zestaw pralniczy wskazany w regulaminie, możemy liczyć na zwrot pieniędzy na konto nawet do kwoty 1000 zł.

Producent namawia klientów na unikalne, wygodne i energooszczędne systemy zastosowane w pralkach i suszarkach, które teraz zostały objęte promocją. W regulaminie promocji czytamy, że kupując wybraną pralkę lub suszarkę Samsunga możemy liczyć na zwrot do 500 zł, a decydując się na zestaw pralka i suszarka – nawet do 1000 zł zwrotu na konto.

Warunki promocji są bardzo proste. Pierwszym krokiem jest dokonanie zakupu urządzenia objętego akcją promocyjną. Pełna lista modeli znajduje się na stronie internetowej www.pralki.samsung.pl. Następnie należy zarejestrować zakup na tej samej stronie internetowej nie później niż do 21 dni od dokonania transakcji. Kolejnym ważnym krokiem warunkującym udział w akcji jest pozostawienie opinii o zakupionym produkcie. Użytkownik może to zrobić na 3 różne sposoby. Jednym z nich jest pozostawienie opinii na stronie www.samsung.pl. Drugi sposób to pozostawienie opinii na stronie internetowej sklepu, w której nabył urządzenie. Trzecim jest pozostawienie opinii na stronie internetowej porównywarki cenowej. Warto wiedzieć, że każda opinia będzie podlegała weryfikacji pod kątem tego, czy zawiera min. 400 znaków i ocenę w skali od 1 do 5, a także czy jest merytoryczna, tj. dotyczy pralki, pralkosuszarki lub suszarki Samsunga objętej promocją, satysfakcji z jej użytkowania lub opisuje doświadczenia z jej użytkowania. Co ważne, opinię należy oznaczyć hasztagiem #AkcjaLaczProduktyDlaWygody.

Promocja trwa od 6 września do 17 października 2021 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty. Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska sp. z o.o.

Zestaw pralka i suszarka
2021-10-06
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket