Strona domowa / RTV WIDEO / Artykuły / Wysoka pozycja

EMITEL

Wysoka pozycja w „Rankingu Odpowiedzialnych Firm”

Wysoka pozycja

W tegorocznej edycji „Rankingu Odpowiedzialnych Firm” wzięło udział niemal 80 firm, a zainteresowanie nim wyraziło dwa razy tyle przedsiębiorstw. Ostatecznie do głównego zestawienia zakwalifikowało się 70 firm. Emitel znalazł się w czołowej „15”, firm uzyskując 80 punktów na 100 możliwych do uzyskania.

Wyniki XV „Rankingu Odpowiedzialnych Firm” oraz konkursu „Startupów Pozytywnego Wpływu” ogłoszono podczas wirtualnego wydarzenia. Organizatorem gali był Koźmiński Business Hub, działający w ramach Akademii Leona Koźmińskiego. Tegoroczna edycja „Rankingu Odpowiedzialnych Firm” zgromadziła duże grono uczestników, co pokazuje, że również w warunkach pandemii działające w Polsce firmy zdają sobie sprawę z ogromnych wyzwań, jakie przed nimi stoją, i nie zapominają o swojej społecznej roli. Pierwsze miejsce zajął BNP Paribas Bank Polska, a drugą pozycję na podium zajęły Santander Bank Polska oraz Orange Polska. W gronie wyróżnionych firm znalazły się m.in. PKN Orlen, Coca-Cola HBC Polska, Jeronimo Martins Polska, Auchan oraz grupa Raben.

Gratuluję wszystkim firmom, które zostały wyróżnione w tegorocznym zestawieniu. To ważne, że mimo wyzwań związanych z pandemią koronawirusa zrównoważony rozwój pozostał wysoko na liście priorytetów, a przedsiębiorstwa chcą podejmować wysiłek, jakim jest odpowiedzialność wobec różnych grup interesariuszy. Dla kadry zarządzającej i pracowników Emitel odpowiedzialność społeczna jest niezwykle istotnym aspektem w naszej codziennej pracy – powiedział Andrzej J. Kozłowski – prezes zarządu Emitel SA.

2021-09-23
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket