Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / W komplecie

RUSSELL HOBBS

W komplecie lepiej!

W komplecie

Popularne serie śniadaniowe stanowią prawdziwą ozdobę kuchni, dlatego marka Russell Hobbs zachęca do wspólnego zakupu czajników i tosterów.

Dla klienta z takiego połączenia wyniknie korzyść w postaci zwrotu w wysokości 50 zł. Aby wziąć udział w akcji należy kupić stylowy czajnik Russell Hobbs, który jest objęty promocją oraz dobrać do kompletu toster. Wśród urządzeń obecne są najpopularniejsze linie stylistyczne dostępne w ofercie marki. Znajdzie się coś zarówno dla miłośników wzornictwa retro jak i osób ceniących nowoczesny design. To doskonała okazja, żeby drobnymi dodatkami odmienić oblicze swojej kuchni. Po zakupie należy wypełnić formularz rejestracyjny w ciągu 7 dni od daty nabycia produktów. Powinien on zawierać dane osobowe kupującego, adres e-mail oraz numer konta i informacje, które urządzenia zostały kupione oraz w jakim sklepie. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć zdjęcie dowodu zakupu oraz pudełek czajnika i tostera z wyciętymi kodami kreskowymi.

Jak deklaruje organizator 50 zł zwrotu zostanie przelane na podany numer konta w ciągu 14 dni. Promocja obejmuje produkty zakupione w okresie od 2 sierpnia do 30 września 2021 r. Lista produktów promocyjnych, partnerów handlowych oraz regulamin akcji dostępne są na stronie www.wkomplecielepiej.pl.

 

 

W komplecie
2021-09-12
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket