DLF

Dystrybutorem marki VBreathe

Dystrybutorem marki

Autoryzowany importer i dystrybutor m.in. urządzeń Stadler Form w Polsce. DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Do jej oferty dołączyła marka VBreathe.

Celem firmy DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem m.in. marek takich jak: iRobot, Stadler Form, Crock-Pot, Kohersen Mycook, FoodSaver, Breville, Laurastar, Segway.

VBreathe jest australijskim startupem, który swoją działalność skoncentrował na poprawie jakości powietrza w pomieszczeniach poprzez stworzenie nowej technologii, niedostępnej w żadnych innych produktach oczyszczających powietrze obecnych na rynku. VBreathe Tasman jest w pełni naturalnym oczyszczaczem powietrza i detoksykatorem.

W niezależnych testach przeprowadzonych przez wiodące laboratoria i uniwersytety w Australii zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi zdrowotnymi udowodniono, że drastycznie redukuje szkodliwe patogeny wewnątrz pomieszczeń. Super intuicyjna konstrukcja VBreathe i zintegrowana technologia pozwalają na pełną kontrolę nad wszystkim, od sprzętu, przez firmware, po oprogramowanie dostarczane za pośrednictwem wygodnej inteligentnej aplikacji VBreathe. Opatentowane urządzenie zdobyło złotą nagrodę Good Design Award 2020 i ustanawia technologię oczyszczania i detoksykacji powietrza Tasman VBreathe jako nowy punkt odniesienia dla urządzeń uzdatniających powietrze w pomieszczeniach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.vbreathe.pl.

2021-09-10