SHARP

Pralkosuszarka ES-HDB8147W0-PL

Pralkosuszarka

Marka Sharp z myślą o alergikach i rodzicach małych dzieci oferuje model pralkosuszarki z funkcją AllergySmart. Program został zatwierdzony przez Brytyjskie Towarzystwo Alergiczne (Allergy UK) i usuwa z odzieży wybrane alergeny i bakterie, dbając o zdrowie całej rodziny.

Pralkosuszarki cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na funkcjonalność dwóch sprzętów w jednym oraz kompaktowość. Model ES- -HDB8147W0-PL marki Sharp to połączenie pralki o pojemności aż 8 kg wsadu prania oraz suszarki z wsadem 6 kg. Takie gabaryty sprawiają, że sprzęt będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla dużej rodziny. Oferowane pojemności prania i suszenia na jeden cykl pozwalają pomieścić ubrania czteroosobowej rodziny z całego dnia. Urządzenie jest wyposażone w 15 automatycznych programów, w tym bezpieczny dla skóry AllergySmart. Dopełnieniem funkcji dla alergików jest dodatkowy program płukania AllergyRinse. Używając obu funkcji w tym samym cyklu prania, możemy mieć pewność, że alergeny i bakterie, które są na tkaninach, zostaną usunięte. Ten program jest nie tylko polecany osobom cierpiącym na różnego rodzaju alergie, ale również do prania odzieży niemowlęcej. Dodatkową ochronę tkanin podczas prania zapewnia funkcja BubbleDrum.

W trosce o zrównoważony rozwój i środowisko naturalne pralkosuszarka Sharp ES-HDB8147W0- -PL została wyposażona w funkcję EcoLogic, której zadaniem jest dopasowanie zużycia wody do załadunku bębna. Oznacza to, że nie musimy zbierać ubrań do pełnego wsadu. Urządzenie „inteligentnie” dobierze pozostałe parametry do wsadu, jaki w łożymy do środka, a system wykrywania braku równowagi pomoże go równomiernie rozłożyć w bębnie, zapobiegając uszkodzeniom pralki oraz redukując drgania podczas wirowania.

Warto wspomnieć, że pralkosuszarka Sharp ES- -HDB8147W0-PL została wyposażona w funkcję JetWash, która w 12 minut upora się z niewielkim wsadem, a zatem wypierze i wysuszy ubrania, które na ten moment są nam potrzebne.

Pralkosuszarka
2021-08-07