AMICA

Robot planetarny KML 6011

Robot planetarny

Polska marka intensywnie rozwija ofertę drobnego sprzętu AGD. Nowość – robot planetarny Amica KML 6011 nie tylko pomoże przygotować idealne wypieki, ale może np. zmielić mięso czy przygotować sałatkę.

Swoją uniwersalność urządzenie zawdzięcza znajdującym się w zestawie akcesoriom. Oczywiście, podstawę stanowi misa o pojemności aż 4,5 l. Zastosowana stal nierdzewna to gwarancja trwałości, a praktyczna osłona zapobiega rozchlapywaniu ciasta podczas pracy mieszadeł. Planetarny ruch mieszadeł po obwodzie misy i wokół własnej osi zapewni idealne napowietrzenie ciasta, gwarantując uzyskanie doskonałej konsystencji w znacznie krótszym czasie. W zestawie znajdziemy trzy rodzaje mieszadeł. Podstawowe mieszadło pozwoli przygotować ciasto biszkoptowe, farsze i doskonałe purée, trzepaczka jest niezrównana w ubijaniu śmietany oraz w przygotowywaniu sosów, natomiast hak pomoże przygotować ciasto na chleb lub pączki, zapobiegając jego narastaniu podczas zagniatania. Moc robota to aż 1000 W. Został wyposażony w ośmiostopniową regulację prędkości, która pozwala dopasować wydajność sprzętu do zadań, które są przed nim stawiane.

Dzięki dołączonej do zestawu nasadce robot może zmienić się w wielofunkcyjną maszynkę do mielenia mięsa, sera na pierogi czy grzybów. Do dyspozycji oddano wymienne sitka, nasadkę do kiełbasy i nasadkę kebbe, tackę podawczą oraz praktyczny popychacz, poprawiający komfort użytkowania i gwarantujący pełne bezpieczeństwo.

Miłośnicy warzyw docenią dołączony do zestawu spiralizer, dzięki któremu w bardzo krótkim czasie przygotujemy pyszny, dietetyczny makaron z cukinii, marchewki lub ogórka. Wymienne nasadki pozwolą stworzyć aż 3 rodzaje warzywnych lub owocowych spirali, takich jak spaghetti, sprężynki czy wstążki.

Wybrane elementy robota planetarnego można myć w zmywarce. Urządzenie zostało wyposażone w zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz przypadkowym uruchomieniem. Stabilną pozycję na kuchennym blacie zapewnia antypoślizgowa baza. Atrakcyjna srebrna kolorystyka sprawia, że robot będzie pasował do większości kuchennych aranżacji.

Robot planetarny
2021-06-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket