Strona domowa / OGRÓD NARZĘDZIA / Artykuły / Kongres Stolarki Polskiej

POiD

Kongres Stolarki Polskiej w cyfrowej formie

Kongres Stolarki Polskiej

15 czerwca br. odbędzie się kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną w kraju oraz światowe trendy wydarzenie będzie miało charakter cyfrowy.

Jedenasta odsłona Kongresu Stolarki Polskiej będzie niewątpliwie wyjątkowa z uwagi na nową formę przekazu merytorycznych treści, z których słynie to wydarzenie. Zgodnie z duchem czasu prelegenci i uczestnicy spotkają się w wirtualnej przestrzeni, aby na nowo zdefiniować ścieżki, którymi warto poruszać się w obecnej rzeczywistości biznesowej, charakteryzującej się dużą zmiennością. Przedsiębiorcy zyskują realne rozwiązania i patenty na rozwój swoich firm w wielu obszarach działalności. – Przenieśliśmy kongres do sieci, gdyż świat się zmienił. Dziś prowadzenie rozmów biznesowych na odległość, za pomocą nowych technologii, stało się standardem, który polubili przedsiębiorcy, gdyż przyspiesza procesy. Kilometry nas dzielące przestały stanowić zatem jakikolwiek problem logistyczny. W jedną chwilę możemy być bowiem wirtualnie na drugim krańcu Polski, a nawet świata. Nowa formuła kongresu pozwala przekraczać granice. Dlatego mamy nadzieję, że wydarzenie zgromadzi rekordowe i międzynarodowe audytorium – tłumaczy Paweł Wróblewski, dyrektor zarządzający Związku POiD.

Kongres Stolarki Polskiej będzie składał się w tym roku z dwóch paneli merytorycznych. Pierwszy z nich dostarczy wiedzy ekonomicznej. Zespół ekspertów przedstawi 5 największych trendów związanych z cyfrową transformacją gospodarki, która w ostatnim czasie nabrała ogromnego tempa. Na ich podstawie uczestnicy będą mogli tworzyć swoje nowatorskie strategie biznesowe na miarę dzisiejszych czasów i wyzwań. – Weźmiemy pod lupę trendy gospodarcze i społeczne. Porozmawiamy też o zielonym ładzie i gospodarce w obiegu zamkniętym oraz cyfryzacji i cyberbezpieczeństwie, a także modelach biznesowych opartych na technologii i danych. Na tej podstawie ustalimy, jak kwestie te wpływają na budowanie odporności biznesu w czasie kryzysu – mówi Janusz Komurkiewicz, prezes zarządu Związku POiD, należący do rady programowej wydarzenia.

Drugi panel, który poprowadzi Nikolay Kirov, skupi się na kwestiach związanych z budowaniem sukcesu firmy w oparciu o właściwe zarządzanie kapitałem ludzkim. Podjęta zostanie m.in. tematyka rozwijania motywacji w zespołach pracowników. Ekspert przedstawi także patenty na to, jak zmienić zaangażowanie klientów w lojalność. Zwieńczeniem wydarzenia będzie gala online, podczas której wręczone zostaną symbolicznie nagrody branżowe, a także ogłoszone zostaną wyniki konkursu „POiD Building Awards” 2021. Będzie miała ona jubileuszowy charakter z uwagi na obchody 25-lecia Związku POiD.

Kongres Stolarki Polskiej
2021-05-23
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket