BUDMA

Targi Budma w listopadzie

Targi Budma

Ze względu na panującą pandemię koronawirusa jedna z największych imprez branży budowanej, targi Budma, odbędzie się w dniach 23 – 26 listopada 2021 r.

Wszystko więc wskazuje, że Budma jako jedno z niewielu targowych wydarzeń będzie w stanie zachować coroczną cykliczność. Przypomnijmy bowiem, że poprzednia edycja odbyła się w lutym 2020 r., tuż przed wprowadzeniem restrykcji związanych z pandemią. Coraz większa liczba osób zaszczepionych i zmniejszenie liczby zakażeń sprawiają, że możemy z optymizmem patrzeć na odmrażanie kolejnych gałęzi gospodarki.

Entuzjazmu nie kryje także organizator, komentujący decyzję włoskiego rządu, który zdecydował o możliwości organizacji pierwszych targów otwartych dla publiczności już w połowie czerwca. – To optymistyczne wieści, na które czekała cała nasza branża – powiedział Tomasz Kobierski, prezes zarządu grupy MTP. – Mam nadzieję, że malejące tempo pandemii pozwoli wkrótce podjąć podobną, odważną decyzję również polskiemu rządowi – dodaje.

Poprzednia edycja wydarzenia targów Budma odbyła się w dniach 4 – 7 lutego i zgromadziła 46 tysięcy profesjonalistów – fachowców, inwestorów, przedstawicieli handlu, generalnych wykonawców, inżynierów i architektów, poszukującychc nowości produktowych, wiedzy i nowych możliwości biznesowych wśród niemal 1000 wystawców z ponad 30 krajów świata. Był to intensywny czas budujących spotkań, dzielenia się doświadczeniami, nawiązywania współpracy, ale i rozmów o wyzwaniach dla budowlańców i architektów, również w kontekście zmian społecznych i dbałości o środowisko. Zapowiedziana na listopad kolejna edycja targów Budma będzie wyjątkowa nie tylko z powodu organizacji wkrótce po zniesieniu obostrzeń, ale również ze względu na uroczysty 30. jubileusz.

2021-05-23
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket