Strona domowa / OGRÓD NARZĘDZIA / Artykuły / Targi spoga + gafa

KOELNMESSE

Targi spoga + gafa w sierpniu

Targi spoga + gafa

Pandemia dała się mocno we znaki branży targowej, która jednak stale planuje kolejne wydarzenia,. Jak informuje Koelnmesse, pierwotnie planowane na przełom maja i czerwca targi spoga + gafa zostały przesunięte na sierpień br.

Uzupełnieniem lokalnych targów w Kolonii będą targi cyfrowe spoga + gafa @home. Pandemia nadal powoduje niepewność i ograniczenia w podróżowaniu. Dlatego, podążając za życzeniami klientów z sektora ogrodnictwa, organizator zmienił termin spoga + gafa, które były zaplanowane na przełom maja i czerwca na 8–10 sierpnia 2021 r. W międzyczasie Koelnmesse pracuje nad formatami cyfrowymi, które uzupełnią spoga + gafa w halach wystawowych w Kolonii. Chociaż większość wystawców i partnerów rynkowych była optymistyczna, ostatecznie nie było innego wyjścia, jak tylko przesunąć termin międzynarodowych targów ogrodniczych, biorąc pod uwagę ogólną sytuację spowodowaną pandemią. Do takiego wniosku organizatorzy doszli wspólnie z decydentami z branży, pomimo intensywnych przygotowań i koncepcji #B-SAFE4business, która daje umożliwić organizowanie targów w warunkach panującej pandemii.

Decyzja została poparta międzynarodową ankietą wśród odwiedzających i wystawców przeprowadzoną w lutym. Wyniki pokazały, że proponowane terminy sierpniowe były zdecydowanie preferowane. W tym roku, w ramach strategii cyfryzacji Koelnmesse, po raz pierwszy spoga + gafa odbędzie się jako wydarzenie hybrydowe. Znane fizyczne prezentacje produktów i formaty sieciowe zostaną uzupełnione o nowe, cyfrowe koncepcje, co zapewni większy zasięg międzynarodowy.

Oprócz członków EFSA (European floral and lifestyle suppliers association), takich jak Capi Europe i Esschert Design, swój udział potwierdzili już Fiskars, G.Wurm, Tel International, Hartman, Müsing, Old Com i inne czołowe światowe firmy. W spoga + gafa w sierpniu 2021 r. stowarzyszenia partnerskie spoga + gafa – BHB (Retailers’ Association for Building, Home Improvement), BIAG (Barbecue Industry Association Grill), IVG (German Garden Industry Association) i VDG (German Garden Centre Association) również będą zaangażowane w wydarzenie.

Targi spoga + gafa
2021-04-26
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket