AMICA

Doda koloru szkolnym stołówkom!

Doda koloru

Akcja marki Amica to szansa dla polskich szkół na zyskanie nowej, przyjaznej dzieciom stołówki. Na zwycięstwo mają szanse placówki z największą liczbą głosów w danej kategorii.

Jak wynika z przeprowadzonego przez firmę Amica raportu, wśród 69 proc. uczniów stołówka wzbudza pozytywne emocje, aż 78 proc. dzieci lubi tam jeść posiłki, a 64 proc. uznaje ją za lubiane miejsce. Według firmy Amica stołówki powinny być kolorowe, estetyczne, zadbane oraz przestronne. Aby odmienić stołówkę swojego dziecka, możemy wziąć udział w akcji „Kolorowe stołówki”. Wystarczy wejść na stronę kolorowestolowki.amica.pl oraz zgłosić szkołę swojego dziecka. Codzienne można oddawać głos na jedną placówkę, a głosowanie trwa od 1 marca do 15 maja 2021 r. Wyniki zostaną ogłoszone 31 maja 2021 r.

Placówka dydaktyczna z największą liczbą głosów w rankingu szkół w każdej z trzech kategorii: do 150 uczniów, do 350 uczniów i powyżej 350 uczniów wygra metamorfozę stołówki o wartości 80 000 zł. Architekci zaprojektują stołówkową przestrzeń na nowo, wprowadzając kolory tam, gdzie ich brakowało i ożywiając wnętrze, aby stało się przytulne, przyjazne i iskrzące kolorami! Następne 6 szkół (zajmujących miejsce drugie i trzecie w każdej z trzech kategorii) otrzyma voucher o wartości 5000 zł na wyposażenie jadalni w sprzęt AGD marki Amica. Ambasadorami akcji są Dorota Krzywicka – psycholożka, pracująca zarówno z dorosłymi, jak i z młodzieżą, Paweł Garus i Jerzy Woźniak – architekci i współzałożyciele pracowni projektowej mode:lina™ oraz Katarzyna Błażejewska-Stuhr – dietetyczka kliniczna i psychodietetyczka. To właśnie ich doświadczenie i wiedza zostaną wykorzystane przy tworzeniu aranżacji zwycięskich stołówek.

2021-04-12