Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

AMICA

Prezes grupy Amica Jacek Rutkowski z nagrodą „Diamenty OPZZ”

Prezes grupy Amica Jacek Rutkowski

Rok 2020 kończy się dużym sukcesem dla grupy Amica – prezes Jacek Rutkowski został uhonorowany nagrodą „Diamenty OPZZ” w kategorii „Najlepszy Pracodawca”. Nagroda przyznawana jest związkowcom, organizacjom związkowym oraz pracodawcom, którzy szanują dialog społeczny.

Konkurs „Diamenty OPZZ” ma na celu promowanie najlepszych, najbardziej dynamicznych osobowości oraz organizacji zaangażowanych w pracę związkową. Ważną ideą jest również wyróżnienie tych pracodawców, którzy dbają o przestrzeganie praw pracowniczych, bezpieczne warunki pracy i płacy oraz szanują dialog społeczny. Kandydatura prezesa Jacka Rutkowskiego została zgłoszona do konkursu w sierpniu ubiegłego roku przez Związek Zawodowy Pracowników Amica SA. Pandemia koronawirusa okazała się ogromnym sprawdzianem dla przedsiębiorstw, pracodawców i pracowników. Grupa Amica podjęła wszelkie możliwe działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników i funkcjonowania firmy.

Jesteśmy na finiszu 2020 roku, który okazał się jednym z najtrudniejszych okresów w historii naszej firmy. Kryzys wywołany przez pandemię Covid-19 spowodował ogromne zdrowotne zagrożenie dla wszystkich naszych pracowników, zagroził także istnieniu naszej firmy. Wysoka odpowiedzialność i rozwaga załogi oraz spójne współdziałanie z kierownictwem spowodowały, że kończymy ten rok sukcesem. Na pewno ograniczyliśmy złowrogi wpływ wirusa. Także Amica pomimo przeciwności umocniła swoją pozycję na rynkach międzynarodowych i osiągnie w tym roku nieoczekiwanie dobre wyniki finansowe. Cieszę się, że w tym trudnym i szalenie wymagającym czasie nasze wspólne działania zostały docenione przez naszych pracowników. Nagroda „Diamenty OPZZ” to dla mnie ogromne wyróżnienie, będące dowodem ich zaufania i uznania – powiedział Jacek Rutkowski, prezes grupy Amica.

2020-12-31

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket