Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SONUS FABER

Współpraca McIntosh Group i Alps Alpine

Współpraca

McIntosh Group Inc. i Alps Alpine połączyły siły, aby dostarczyć luksusowe systemy audio dla przemysłu motoryzacyjnego. W wyniku współpracy standardy McIntosh Laboratory i Sonus faber zostaną zaimplementowane przez Alps Alpine w wybranych pojazdach.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu obu firm możliwe stało się stworzenie rozwiązań oferujących konsumentom niezrównane wrażenia słuchowe. Rezultatem jest bardzo dobrej jakości dźwięk, znany z domowych systemów marek McIntosh Laboratory i Sonus faber, które wyznaczają standardy jakości w sprzęcie audio odpowiednio od ponad 70 i 35 lat. Z kolei Alps Alpine ma ponad 50-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Znane zarówno z pojedynczych komponentów, jak i w pełni zintegrowanych samochodowych systemów audio Alps Alpine wie, jak zapewnić w samochodzie dźwięk wywołujący emocje. Połączenie specjalistycznej wiedzy firm zapewnia podniesienie jakości reprodukcji dźwięku w pojeździe.

– Alps Alpine ma długą historię dostarczania doskonałego dźwięku i wysokiej jakości produktów swoim klientom. Nasza współpraca z McIntosh Group pozwala firmie Alps Alpine korzystać z tej spuścizny i rozszerzyć ofertę. Jesteśmy przekonani, że razem ustanowimy nowy standard wydajności i wykonania fabrycznych samochodowych systemów audio – powiedział Koji Ishibashi, vice president Display & Sound Business and Engineering w Alps Alpine.

Firma Alps Alpine będzie nadzorować integrację systemu z partnerami OEM, przestrzegając standardów i precyzyjnie wdrażając rozwiązania, które sprawiły, że sprzęt firm McIntosh Laboratory i Sonus faber jest rozpoznawalny i ceniony przez konsumentów. Ponadto Alps Alpine zaprojektuje i opracuje głośniki oraz wzmacniacze, wykorzystując opatentowane rozwiązania techniczne firm McIntosh Laboratory i Sonus faber. Odpowiednie pomieszczenia w obiektach Alps Alpine w Europie i Ameryce Północnej zostały wyposażone w najwyższej klasy sprzęt audio marek McIntosh Laboratory oraz Sonus faber. Inżynierowie z McIntosh Laboratory & Sonus faber oraz Alps Alpine będą wspólnie pracować nad dostrojeniem systemów dźwiękowych, aby uzyskać wyjątkowej jakości reprodukcję dźwięku w wybranych pojazdach.

– Uznaliśmy, że jest to idealne partnerstwo, ponieważ Alps Alpine i McIntosh Laboratory podzielają te same wartości w zakresie reprodukcji dźwięku. Nasza strategiczna współpraca z Alps Alpine jest idealną drogą dla McIntosha, aby powrócić do świata car audio – powiedział Charlie Randall, dyrektor generalny McIntosh Group i prezes McIntosh Laboratory.

Pojazdy wyposażone w nagłośnienie McIntosh Laboratory i Sonus faber jako oryginalne wyposażenie będą dostępne w 2021 r.

2020-12-07

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket