Strona domowa / / Artykuły / Telewizory Ultra HD

TCL

Telewizory Ultra HD Android TV z serii P71

Telewizory Ultra HD

Telewizory z serii P71 charakteryzują ultracienka konstrukcja, jakość obrazu 4K HDR 10 i system smart TV z Android TV z Asystentem Google.

Ekrany telewizorów z serii P71 charakteryzują się większym kontrastem, żywszymi kolorami i szczegółowym obrazem w jasnych i ciemnych obszarach dzięki technice HDR. Do poprawy jakości obrazu przyczynia się także algorytm Micro Dimming, który analizuje jego jasność aż w stu oddzielnych strefach. Dzięki zintegrowanemu sterowaniu głosowemu za pomocą Asystenta Google można bez sięgania po pilot łatwo uzyskać dostęp do ulubionych treści, mówiąc bezpośrednio do telewizora. Możliwe są także obsługa telewizora za pomocą komend głosowych, przełączanie kanałów, aktualizowanie przypomnień i korzystanie z serwisów streamingowych. Widzowie będą również mogli cieszyć się dostępem do bogatej oferty filmów i programów dzięki aplikacjom 4K HDR, takim jak Netflix, Amazon Prime Video, Disney + i YouTube. Seria P71 obsługuje również asystenta Amazon Alexa przy pomocy takich urządzeń jak Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot i Echo Plus (do kupienia osobno), które umożliwiają odtwarzanie muzyki, słuchanie wiadomości, sprawdzanie pogody, regulację głośności telewizora, zmianę kanału telewizyjnego, głosowe sterowanie systemami smart home i nie tylko.

Dzięki funkcji Chromecast można przesyłać bezpośrednio do telewizora zdjęcia, filmy i muzykę z laptopów, tabletów czy smartfonów.

Nowe telewizory z serii TCL nie mają ramki z przodu, dzięki czemu stają się wprost idealnym ekranem kina domowego. W tej ultracienkiej konstrukcji wykończonej metalem telewizory z serii P71 są nie tylko designerskim produktem elektroniki użytkowej, ale również trwałym urządzeniem. Seria P71 dostępna jest z ekranami o przekątnej 43, 50, 55, 65 i 75 cali. Cena modelu 55P71 to 2399 zł.

Telewizory Ultra HD
2020-12-06
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket