Strona domowa / / Artykuły / Prezentuje nowe

TCL

Prezentuje nowe smartfony, telewizory, soundbary i AGD

Prezentuje nowe

Jesień była wyjątkowo pracowita dla marki TCL, która zaprezentowała w tym okresie wiele nowości, zadebiutowała też w całkiem nowych kategoriach produktowych. Podczas pierwszego listopadowego spotkania TCL z dziennikarzami, które odbyło się, oczywiście, online.

Zaprezentowano nową ofertę smartfonów. Firma debiutuje z dwiema mocnymi propozycjami w średnim segmencie cenowym – opisywanym w dziale nowości modelem 10 SE oraz 10 Plus. Producent chce przekonać klientów do swoich produktów przede wszystkim dobrą specyfikacją oraz funkcjonalnymi aparatami w swojej klasie cenowej. Asem w rękawie mają być zaś najlepszej jakości wyświetlacze, które według testów dorównują urządzeniom nawet trzykrotnie droższym. Ta cecha w połączeniu z dużą ilością wbudowanej pamięci sprawia, że nowe smartfony jawią się jako świetny wybór dla osób uwielbiających oglądać na nich wideo. Zapowiedziano także wprowadzenie do oferty modelu TCL 10 5G, który ma zapewnić dostęp do najszybszego internetu mobilnego. Kolejny webinar zorganizowany przez TCL był poświęcony nowościom w segmentach: telewizorów, soundbarów oraz… dużego sprzętu AGD.

Mogliśmy na nim poznać najnowsze telewizory budżetowe z serii: P610, P615 (43, 50, 55, 65 cali), P715 (43, 50, 55, 65, 75 cali), P815 (50, 55 i 65 cali) o zróżnicowanym wyposażeniu. Znalazło się w nich szereg ciekawych rozwiązań technicznych. Podstawową serią jest P610 smart TV z HDR, Netflixem i YouTube oparty na platformie Linux. W seriach P615 i pozostałych zastosowano Android TV 9.0 z większą ofertą usług streamingowych, np. VOD Amazon Prime i Disney+ oraz Asystenta Google i Amazon Alexa. Serie P715 i P815 wyróżniają się bezbramkowym ekranem i metalową obudową. Wyszukiwanie głosowe z Asystentem Google może być obsługiwane bez pilota za pomocą mikrofonów wbudowanych w ramę (Hands Free). Dodatkowo modele z serii telewizorów P815 (50, 55 i 65 cali) polecane do gier wyróżniają skalowanie i poprawa jakości obrazu przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI Picture &upscaling), dźwięk Dolby Atmos, DTS-HD i HDMI 2.1.

Dźwięk z telewizora znacznie poprawią soundbary, których ofertę firma zwiększa o kolejne trzy modele. TCL TS 8111 z systemem Dolby Atmos 2.1. z wbudowanym podwójnym głośnikiem niskotonowym polecany jest do mniejszych pomieszczeń. Modelem podstawowym jest TCL TS 6100 z systemem głośników 2.0, który włącza się i wyłącza automatycznie po odpowiednio uruchomieniu lub wyłączeniu telewizora, a jego głośność można regulować za pomocą pilota telewizora. W wersji z zewnętrznym subwooferem TCL TS 6110 przenosi do salonu kinowy dźwięk z charakterystycznymi głębokimi basami.

Na zakończenie przedstawiono po raz pierwszy polską ofertę sprzętu AGD – cztery lodówkozamrażarki. w tym dwa modele typu side by side, dostępne w naszym kraju od września 2020 r.

Prezentuje nowe

Najnowsze smartfony TCL zaprezentował Adam Bialic – marketing and PR manager w TCL Communication.

Prezentuje nowe

Znacznie zwiększyła się oferta soundbarów – o modele z zewnętrznym subwooferem i bez niego.

Prezentuje nowe

Marek Maciejewski (product development director Europe) przedstawił nową rodzinę telewizorów z serii P.

Prezentuje nowe

Chłodziarkozamrażarki to pierwsza kategoria sprzętu AGD, która będzie sprzedawana w polskich sklepach.

2020-12-03
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket