Strona domowa / / Artykuły / Ekspresy wolnostojące

MIELE

Ekspresy wolnostojące CM6 MilkPerfection

Ekspresy wolnostojące

Jak wskazuje sama nazwa, nowe ekspresy wolnostojące marki Miele to znakomita propozycja dla wszystkich miłośników kawy mlecznej, którzy będą mogli cieszyć się puszystą i trwałą pianką.

Jest to zasługa nowego systemu spieniania mleka Venturi z podwójną parą, który umożliwia podwójne spienianie mleka. Dzięki temu znacząco poprawione zostały jakość piany mlecznej i wydajność spieniania, a temperatura piany jest wysoka i nie ochładza kawy. Zazwyczaj mleko najlepiej spienia się, gdy jest zimne. Dzięki CM6 MilkPerfection spienianie mleka udaje się niezależnie od temperatury. Przewody mleczne w ekspresach CM6 MilkPerfection są płukane automatycznie. Pojedynczy przewód do mleka zastąpiono podwójnym. Pierwszy dostarcza mleko z pojemnika na mleko do ekspresu. Drugi odprowadza wodę do płukania z ekspresu do kawy z powrotem do urządzenia lub tacy ociekowej. Ekspres ma dwa zawory kulowe, regulujące przepływ płynów.

CM6 MilkPerfection wyposażono w ten sam pojemnik na mleko, co urządzenia z serii CVA 7000. Dzbanek na mleko wykonany jest z przezroczystego szkła, dzięki czemu poziom mleka jest widoczny. Dzbanek na mleko łącznie ze zdejmowaną uszczelką nadaje się do mycia w zmywarce i ma dużą średnicę, ułatwiającą mycie.

Zmieniono także panel sterowania. Elementy sterujące zostały włączone do dolnego szeregu elementów dotykowych. W ich dotychczasowym miejscu pojawiły się funkcje One-Touch, dające większy dostęp do różnych typów kawy po naciśnięciu jednego przycisku. W porównaniu z poprzednim modelem CM6 wybór napojów został zwiększony o takie specjały, jak espresso macchiato, flat white, czy herbata. Ilość pianki i wody może być regulowana według osobistych preferencji. Użytkownik może wybrać jeden z czterech różnych trybów na wyświetlaczu i ustawić urządzenie zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Eco to tryb podstawowy, przeznaczony do codziennego użytku, Tryb Barista został zoptymalizowany pod kątem kawy czarnej, np. espresso. W Trybie Mleko ekspres najlepiej poradzi sobie z kawą mleczną, a Tryb Party jest przydatny podczas spotkań towarzyskich. Zoptymalizowano go do robienia wielu napojów w krótkim czasie.

Ekspresy zostały wyposażone także w łączność Wi-Fi. Aplikacja mobilna pozwala na wygodne zamawianie kawy Black Edition w sklepie internetowym Miele. Informuje o potrzebie konserwacji czy ułatwia dostosowanie ustawień napoju. Ekspresy Miele CM6 MilkPerfection pojawiły się na polskim rynku w październiku. Są dostępne w trzech kolorach: ObsidianBlack, LotusWhite CleanSteelMetallic i ObsidianBlack CleanSteelMetallic.

Ekspresy wolnostojące
2020-11-10
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket