AMICA

Odkurzacz bezprzewodowy Joran Pet Turbo VM 9011

Odkurzacz bezprzewodowy

Polski producent sprzętu AGD nie pozostaje obojętny na trendy i prezentuje funkcjonalny odkurzacz bezprzewodowy Joran Pet Turbo. Dzięki dołączonym akcesoriom to świetny wybór także dla posiadaczy zwierząt domowych.

Odkurzacz Joran Pet Turbo VM 9011 może być wykorzystywany jak tradycyjny odkurzacz pionowy, a po odczepieniu rury zmienia się w kompaktowy odkurzacz ręczny, idealny do sprzątania w trudno dostępnych miejscach. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych materiałów urządzenie jest lekkie i łatwe w obsłudze. Trudności nie będzie sprawiało nawet odkurzanie miejsc przy suficie czy narożników. Dla jak największej trwałości i wydajności odkurzacz wyposażono w nowoczesny silnik bezszczotkowy. Jest on efektywny energetycznie i osiąga moc nawet 350 W. W trybie Eko czas pracy na zasilaniu bateryjnym sięga nawet 50 min. W zależności od tego, jakiej wydajności akurat potrzebujemy i jaką powierzchnię czyścimy, można wybrać odpowiedni spośród trzech stopni elektronicznej regulacji siły ssania. Wszystkie zabrudzenia gromadzone są w transparentnym pojemniku o objętości 0,65 l. Zastosowany we wnętrzu odkurzacza specjalny filtr EPA 10 oczyszcza wydmuchiwane powietrze z drobnych zanieczyszczeń.

Szczotka z napędem została wyposażona w oświetlenie LED, dlatego świetnie sprawdzi się w odkurzaniu także przestrzeni pod melbami. Jest przeznaczona do rożnych typów podłóg – od twardych, jak gres czy parkiet, po wykładziny i dywany. Czyszczenie najwęższych przestrzeni ułatwi znajdująca się w zestawie długa ssawka szczelinowa. Dodatkowa szczotka z włosiem sprawdzi się przy odkurzaniu narożników lub półek z książkami bez obaw o zarysowanie powierzchni mebli lub ścian. W zestawie znajduje się także funkcjonalna ssawka do czyszczenia mebli tapicerowanych, np. kanap czy foteli. Jeśli w domu znajdują się zwierzęta, użyteczna będzie ssawka do usuwania sierści z wykładziny i tapicerki.

Amica nie zapominała także o wygodnym przechowywaniu. W zestawie dołączony jest wieszak, na którym możemy ładować odkurzacz. Dodatkowo ma on specjalne uchwyty na najczęściej użytkowane akcesoria.

Odkurzacz bezprzewodowy
2020-11-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket