Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

KAERCHER

Pielęgnacja posadzek w przemyśle i voucher

Pielęgnacja posadzek w przemyśle

Przemysł wymaga rozwiązań, które są przeznaczone dla tej branży, które uwzględniają jej specyfikę i pozwolą poradzić sobie z licznymi wyzwaniami związanymi z pracą w tym sektorze. Kärcher – lider techniki czyszczenia – przedstawia skuteczne sposoby na zachowanie czystości na posadzkach, a przy tym oferuje ciekawą promocję dla klientów.

Czystość w przemyśle zawsze skorelowana jest ze słowem, które jest nie do przeceniania w warunkach produkcji przemysłowej, jakim jest bezpieczeństwo. Powierzchnie podłóg przeznaczonych do użytku w branży przemysłowej są odporne na bardzo intensywne użytkowanie, gładkie lub delikatnie strukturalne, pokryte powłoką zabezpieczającą lub cementem o dużym stopniu gęstości. Mogą być pomalowane lub z dodatkiem piasku dla zwiększenia własności antypoślizgowych. Zadbać o takie posadzki pomoże szorowarka. Tego typu sprzęt znajdziemy m.in. w ofercie firmy Kärcher. Urządzenia tego producenta dzięki swej skuteczności pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu higieny, a przez to bezpieczeństwa i ciągłości produkcji. Ich stosowanie przekłada się na wymierne korzyści finansowe i to nie tylko dzięki zmniejszonemu zużyciu środków czyszczących, ale także dzięki ergonomicznej pracy. Na przykład szorowarka Kärcher B 150 R przeznaczona jest do czyszczenia powierzchni o wielkości od 5 tys. do 10 tys. m².

Dodatkowo w trwającej do końca 2020 r. ofercie, przy zakupie wybranych modeli szorowarek Kärchera można otrzymać voucher na kwotę 4000 zł na zakup produktów tej marki z linii Professional. Jak dobrać optymalne rozwiązanie i skorzystać z oferty? Można skontaktować się z doradcą, dzwoniąc na infolinię (12 639 71 05) lub też odwiedzając stronę www.karcher.pl. Na podstawie rozmowy i oceny procesu produkcji doradca przygotowuje rozwiązania, które są następnie prezentowane klientowi na miejscu podczas specjalnego pokazu. Ekspert odpowiada wówczas na wszystkie pytania, przedstawia funkcjonalność urządzenia oraz wyjaśnia różnice wiążące się z każdym wyborem. Bazując na informacjach od doradcy i tym, jak rzeczywiście urządzenia radzą sobie sprawują się w miejscu przyszłej pracy, klient podejmuje w pełni świadomą decyzję zakupową.

2020-11-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket