Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

HISENSE

Hisense Europe Group i związki zawodowe walczą z pandemią

Hisense Europe Group i związki zawodowe

Zarząd Hisense Europe Group i przedstawiciele związków zawodowych w zakładach w Słowenii (Velenje), Serbii (Valjevo) i Czechach (Mariánské Údolí) zjednoczyli się w celu ochrony zdrowia wszystkich pracowników w całej Europie podczas pandemii koronawirusa.

Kierownictwo Hisense Europe Group i przedstawiciele związków zawodowych w zakładach w Słowenii, Serbii i Czechach zaapelowali do swoich pracowników o ścisłe przestrzeganie środków zapobiegawczych przeciwko rozprzestrzenianiu się COVID- 19, które zostały nałożone w trosce o pracowników, jak również dla dobra całej firmy.

Hisense Europe Group nadal ściśle współpracuje z organami opieki zdrowotnej we wszystkich krajach, w których prowadzi działalność, ściśle przestrzegając wszystkich środków nałożonych przez władze lokalne.

– Naszą wspólną odpowiedzią na obecną pandemię jest podejście zerowej tolerancji dla łamania zaleconych środków ostrożności. Odpowiedzialne zachowanie to jedyny sposób, który może pomóc nam zachować zdrowie podczas pandemii, która jest głównym wyzwaniem, przed którym stoi cały świat. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy byli dobrze poinformowani o znaczeniu rygorystycznego przestrzegania wszelkich zaleceń, zarówno w zakładach, jak i poza nimi. Wzywamy wszystkich pracowników do stosowania dyscypliny, dystansowania fizycznego i społecznego nawet poza fabrykami, a tym samym pomagania w powstrzymaniu rozprzestrzeniania się wirusa – czytamy w oświadczeniu podpisanym przez kierownictwo HEG i związki zawodowe we wszystkich trzech wspomnianych wcześniej krajach.

Zakłady należące do Hisense Europe Group, a także wszystkie inne jednostki organizacyjne w całej Europie, od pierwszego dnia pandemii stosują rygorystyczne środki zapobiegawcze: zachowanie dystansu społecznego, regularna dezynfekcja rąk i stanowisk pracy, pomiar temperatury ciała przy wejściu oraz noszenie masek ochronnych dostarczonych przez firmę. We wszystkich zakładach zainstalowano bariery ochronne. Wszędzie tam, gdzie to możliwe, zapobiegają one kontaktowi fizycznemu. Pomieszczenia, w których przebywają pracownicy, są regularnie dezynfekowane, a niezbędne spotkania odbywają się online lub z obowiązkowym fizycznym dystansem.

2020-11-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket