Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BOSCH

Żyj i gotuj #LikeABosch

Żyj i gotuj

Podczas targów IFA 2020 Bosch postawił na dewizę „zdrowego i zrównoważonego stylu życia”, nawiązując do międzynarodowej kampanii #LikeABosch. Należąca do grupy BSH marka wychodzi naprzeciw potrzebom wielu klientów i chce, aby świadome odżywianie ponownie było w centrum uwagi.

W tych działaniach Bosch wspierany jest przez gwiazdę serwisu YouTube – Sally, która pomaga firmie prezentować nowości produktowe w zrozumiały sposób. – IFA jest i pozostanie najważniejszym miejscem do prezentacji trendów i innowacji. Jako lider rynku korzystamy zatem z alternatywnej koncepcji targów IFA 2020 i przedstawiamy nowe odpowiedzi na potrzeby konsumentów dzięki naszemu sprzętowi i usługom cyfrowym podczas IFA Global Press Conference – powiedział Matthias Ginthum, chief markets officer BSH Hausgeräte GmbH. Na targach zadebiutowała nowa generacja zmywarek PerfectDry. Adekwatnie do swojej nazwy dzięki technice Zeolith rozwiązuje ona jeden z największych problemów, czyli skuteczne suszenie pozmywanych naczyń. Co ważne, każde z urządzeń z linii PerfectDry można podłączyć do Internetu i korzystać z dobrodziejstw platformy Home Connect. Nowością w ofercie Boscha jest ponadto pralkosuszarka z serii 6. Została ona wyposażona w unikalny program ze wstępnym podgrzaniem ubrań za pomocą gorącego powietrza. Umożliwia to higieniczne pranie, które jest bezpieczne dla tkanin. Bosch przygotował również nowości w segmencie chłodziarkozamrażarek. Nowa seria ekonomicznych modeli XXL zapewnia więcej miejsca na przechowywanie żywności w kuchni i wykorzystuje szufladę VitaFresh, idealną do przechowywania warzyw i owoców. Innowacyjnym sprzętem zaprezentowanym przez Boscha jest ponadto płyta grzewcza szklano-ceramiczna ze specjalną powłoką GlassProtect, która jest w 95 proc. odporna na zarysowania ziarnami piasku i w 70 proc. na szorstkie gąbki, które są często używane do czyszczenia w kuchni. Podobnie jak w ofercie Siemensa, także pod marką Bosch znajdziemy nową płytę grzewczą zintegrowaną z wyciągiem oraz szklany wyciąg blatowy o wyjątkowo smukłej, szklanej konstrukcji. Ostatni ze wspomnianych produktów to laureat nagrody „Red Dot Design Award 2020”.

Żyj i gotuj

Trzeci kosz w nowych zmywarkach PerfectDry marki Bosch zapewnia o ok. 25 proc. więcej miejsca na mniejsze naczynia. Można w nim wygodnie zmywać nie tylko sztućce, ale również np. filiżanki do espresso.

Żyj i gotuj

Pojemność nowej chłodziarkozamrażarki marki Bosch to aż 619 l.

Żyj i gotuj

Dzięki opracowanej przez Boscha powłoce GlassProtect płyty grzewcze są znacznie mniej narażone na zarysowania.

Żyj i gotuj

Zastosowana w nowej pralkosuszarce funkcja IronAssist sprawia, że prasowanie wypranych i wysuszonych ubrań jest znacznie łatwiejsze.

2020-09-26

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket