Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

LG

Zwrot w akcji

Zwrot

Firma LG przygotowała dla klientów akcję promocyjną, w której można otrzymać zwrot części gotówki wydanej na zakup lodówki side by side z techniką Door-in-Door.

Promocja obowiązuje w wybranych sklepach stacjonarnych i internetowych. Aby skorzystać z oferty, należy kupić lodówkę firmy LG objętą promocją i zachować dowód zakupu, a następnie zarejestrować urządzenie za pośrednictwem strony internetowej strefalg. pl/DID. Oprócz modelu zakupionego produktu należy podać nazwę sieci sprzedaży, w której dokonano zakupu, datę transakcji i cenę, za jaką została nabyta lodówka, a także numer seryjny urządzenia. Do zgłoszenia należy dołączyć skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz zdjęcie naklejki znamionowej, która znajduje się na obudowie produktu (z widocznym numerem seryjnym). Dołączyć należy również zdjęcie lodówki z miejsca instalacji, adres zamieszkania oraz numer rachunku bankowego, na który ma zostać przekazana kwota zwrotu. Ta zależna jest od modelu zakupionej lodówki i może wynosić od 100 zł (np. przy zakupie modelu GSJ470DIDV) do nawet 3000 zł (jeśli klient zakupi model LSR100). Szczegółowy regulamin akcji promocyjnej i pełna lista produktów nią objętych wraz podanymi kwotami zwrotu dostępne są na www.strefalg.pl/DID.

Door-in Door to rozwiązanie wykorzystujące dodatkowe drzwi. za którymi znajdują się produkty postawione na półkach wewnętrznej części urządzenia. Zastosowanie podwójnych drzwi ułatwia dostęp do najczęściej wyciąganych z lodówki produktów, co zmniejsza dostawanie się do wnętrza ciepłego powietrza. To z kolei związane jest z mniejszym zużyciem energii elektrycznej przez urządzenie i większą izolacją temperatury w środku. Ma to również przedłużyć świeżość przechowywanych produktów. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne dla domowników, którzy po otwarciu urządzenia nie wiedzą, na jaki produkt mają ochotę.

Zwrot
Zwrot
2020-09-04

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket