Strona domowa / Artykuły / Ogromne zainteresowanie mediów

IFA

Ogromne zainteresowanie mediów mimo pandemii

Ogromne zainteresowanie mediów

Organizatorzy tegorocznej, wyjątkowej z uwagi na pandemię koronawirusa, edycji targów IFA poinformowali o olbrzymim zainteresowaniu mediów z całego świata. W ciągu zaledwie 6 dni na to wydarzenie zarejestrowało się ponad 800 dziennikarzy z 60 krajów.

Ogromne zainteresowanie mediów nie jest niespodzianką dla organizatorów z Messe Berlin, ponieważ IFA 2020 będzie pierwszym ważnym spotkaniem ludzi z branży elektroniki użytkowej od czasu ogłoszenia pandemii. Imprezy, które odbyły się tylko w wersji online, nie do końca się sprawdziły – jak znów się okazało, nic w pełni nie jest w stanie zastąpić bezpośrednich kontaktów. IFA będzie więc istotnym wydarzeniem dla rynku elektroniki, który odczuwa już skutki ograniczenia życia gospodarczego. Jednocześnie nie można zaniedbać sprawy bezpieczeństwa: przestrzeganie przepisów dotyczących higieny i zachowywania dystansu będzie nadzorowane. 

Będziemy utrzymywać otwartą rejestrację dla mediów, a jeśli będzie to bezpieczne, zaoferujemy większej liczbie dziennikarzy dostęp do IFA Berlin – powiedział Dirk Koslowski, IFA Director.

Przypominamy, że tegoroczna IFA w Berlinie potrwa 3 dni – od 3 do 5 września. W ramach imprezy odbędą się: Global Press Conference (doroczna konferencja dla prasy branżowej, która zwykle ma miejsce w kwietniu, a tym razem będzie częścią wrześniowych targów), IFA Next i Shift Mobility (połączone w jedno wydarzenie poświęcone innowacyjnym rozwiązaniom technicznym), IFA Business, Retail & Meeting Lounge oraz IFA Global Markets (od 3 do 6 września 2020 r.). Wśród osób otwierających tegoroczne targi IFA pojawi się m.in. Cristiano R. Amon, prezes firmy Qualcomm, która jest niekwestionowanym światowym liderem w dziedzinie łączności mobilnej.

2020-07-28
x

Kontakt z redakcją

© 2021 InfoMarket