Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

COMITOR

Kuchnia w odsłonie smart

Kuchnia

„Inteligentne” rozwiązania w kuchni to priorytet dla każdego, kto lubi gotowanie i spędza w niej dużo czasu z domownikami i przyjaciółmi. Wybierając baterię, zlewozmywak, okap czy płytę grzewczą do nowo urządzanej kuchni, warto zasięgnąć porad specjalistów z firmy Comitor.

Firma Comitor, od prawie trzydziestu lat zajmująca się importem czołowych kuchennych marek europejskich, wie, że niebanalny design to zaledwie wstęp, bo poza aspektem wizualnym w „smart” kuchni najbardziej sprawdza się funkcjonalność. Dobrze dobrana bateria kuchenna to prawdziwy sprzymierzeniec strefy zmywania. W ofercie firmy Comitor znajdziemy propozycje marki Blanco, m.in. z elastyczną wylewką i z ruchomym wężem, wersje z dozownikiem wody, modele z wrzącą wodą czy baterie wyposażone w zintegrowany filtr oczyszczający! Warto pamiętać, że dopiero połączenie baterii i właściwego zlewozmywaka zapewni kuchni najwyższą estetykę i funkcjonalność.

Popularny młynek do bioodpadów InSinkErator to urządzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie obecnie nowoczesną, inteligentną kuchnię. Instalowany pod zlewozmywakiem mieli niemal wszystkie odpadki organiczne w kuchni (resztki z jarzyn, owoców, skorupki jaj, ryby, a nawet kości). Odpadki po zmieleniu wraz z wodą spływają do kanalizacji i tą drogą dostają się do oczyszczalni. InSinkErator zapobiega przedostawaniu się niechcianych zapachów z kosza, a po jego instalacji nasi klienci chwalą sobie znaczne zmniejszenie ilości domowych śmieci – mówi Anna Wrońska, PR & marketing manager w firmie Comitor.

„Smart” kuchnia to nie tylko gotowanie i zmywanie. Potrzebne jest tu także mądrze rozplanowane miejsce na segregowanie śmieci. „Smart” są teraz także okapy kuchenne. Wszystko to sprawia, że w takiej kuchni nie sposób się nudzić. Więcej informacji na www.comitor.pl.

2020-07-28

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket