Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BSH

Pół tysiąca miejsc pracy dla pracowników tymczasowych

Pół tysiąca miejsc pracy

Pomimo trwającej pandemii koncern BSH – producent AGD marek Bosch i Siemens poszukuje w Łodzi nawet pół tysiąca pracowników tymczasowych. Rekrutacje już rozpoczęły się i potrwają do końca sierpnia.

W związku ze zbliżającym się sezonowym wzrostem produkcji w łódzkich fabrykach BSH firma rozpoczęła poszukiwania około pół tysiąca pracowników tymczasowych. W pierwszym etapie rekrutacji zatrudnienie znalazło trzysta osób. Zatrudnieni będą wspierać produkcje w nowej fabryce zmywarek BSH w Łodzi, która mieści się przy ulicy Jędrzejowskiej. W drugim etapie pracę znajdzie dwieście osób w fabryce suszarek przy Lodowej w Łodzi. Rekrutacje do tego etapu ruszyły 1 lipca.

Odnotowujemy wzrost zamówień na drugą połowę roku, co pozwala nam choć ostrożnie, to z optymizmem patrzeć w przyszłość. Poszukujemy pracowników tymczasowych, ale po okresie szczytu produkcyjnego wielu z nich zaoferujemy możliwość podpisania umów stałych o pracę. Nasze fabryki wciąż rozwijają się i będziemy potrzebować coraz więcej dobrych i doświadczonych pracowników. W obecnych rekrutacjach wspierają nas agencje pracy tymczasowej i to właśnie z nimi podpiszą pierwszą umowę potencjalni pracownicy – mówi Iwona Krelska, kierownik Działu Personalnego w Łodzi.

Długotrwałe zamknięcie granic i ograniczenie ruchu międzynarodowego spowodowało, że wielu Polaków zrezygnowało z pracy sezonowej za granicą. Podjęcie pracy tymczasowej u jednego z najlepszych łódzkich pracodawców może być początkiem nowego, stabilnego etapu w życiu zawodowym. Wszyscy kandydaci przed rozpoczęciem pracy przejdą specjalistyczne szkolenie w Centrum Treningowym BSH.

2020-07-28

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket