Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ARCAM

Wprowadza obsługę Auro-3D

Wprowadza obsługę

Firma Arcam ogłosiła wprowadzenie techniki Auro-3D do swoich najnowszych amplitunerów: AVR10, AVR20 i AVR30, a także do procesora kina domowego AV40. Obsługa Auro-3D będzie dostępna po aktualizacji oprogramowania układowego dla wspomnianych modeli.

Auro-3D to pogłębiająca wrażenia dźwiękowe technika przetwarzania sygnału audio, dzięki której wokół słuchacza powstaje realistyczna, trójwymiarowa przestrzeń akustyczna. W połączeniu z zalecanymi konfiguracjami głośników urządzenia marki Arcam mogą przenieść słuchacza do wirtualnego świata wybranych treści multimedialnych niezależnie od oryginalnego formatu audio. Zespół projektowy Arcama wdrożył Auro-3D w amplitunerach AVR, łącząc dekoder Auro-Codec i up-mixer Auro-Matic, za sprawą których powstają wciągające trójwymiarowe wrażenia dźwiękowe. Aby doświadczyć efektów techniki Auro-3D wymagany jest jeden z amplitunerów – AVR10, AVR20, AVR30 lub AV40, a także odtwarzacz Blu-ray i odpowiednio skonfigurowany zestaw głośników Auro-3D.

Jesteśmy podekscytowani w Auro Technologies, widząc, że Auro-3D została zastosowana w najnowszych amplitunerach Arcama. Ta informacja to duży krok w procesie rozpowszechniania techniki Auro-3D w większej liczbie urządzeń, potwierdzający zaangażowanie Arcama w zwiększanie dostępności Auro-3D – powiedział Rudy Van Duppen, CEO Auro Technologies.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z posiadania dla naszych produktów certyfikatu Auro-3D, który daje użytkownikom końcowym większy wybór i elastyczność. Praca z zespołem Auro-3D była naprawdę świetną zabawą, która skonsolidowała nasze partnerstwo. Jestem podekscytowany nowymi możliwościami, które możemy zaoferować użytkownikom produktów Arcama – zarówno teraz, jak i w przyszłości – powiedział Nick Clarke, dyrektor Global Engineering Luxury Audio.

2020-06-25

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket