Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Ekskluzywna linia urządzeń do zabudowy Infinite Line

Dobry design ma służyć użytkownikom, a nawet zmieniać ich spojrzenie na otaczający świat. Wraz ze wzrostem znaczenia wzornictwa w codziennym życiu, rosną także oczekiwania konsumentów. To właśnie do tych najbardziej wymagających klientów skierowana jest najnowsza linia urządzeń do zabudowy Infinite Line, której premiera odbyła się 14 maja 2020 r.

W kolekcji Infinite Line znajdziemy całą gamę sprzętów – począwszy od płyty indukcyjnej z wbudowanym wyciągiem po piekarniki i skośne okapy. Szczególnie piekarniki zachwycają unikalnym wzornictwem i funkcjami, które pozwalają gotować zdrowo i smacznie przy wykorzystaniu pary.

– Para odgrywa kluczową rolę w procesie pieczenia. Dzięki niej domowe chleby i ciasta zachowuję odpowiednią strukturę. Chleb pieczony przy użyciu pary jest idealnie wilgotny i napowietrzony w środku, a z zewnątrz pozostaje chrupiący. Dzięki temu w domowych warunkach możemy uzyskać rezultat, jak z piekarni. Taka metoda sprawdzi się też w przypadku przyrządzania ryb, mięs, czy warzyw. Jest bardzo szybka i efektywna, korzystając z niej możemy całkowicie zrezygnować z tłuszczu. Co ważne, wnikająca w produkty i otaczająca je z każdej strony para, sprawia że zachowują swój naturalny smak i witaminy – mówi Andrea Camastra, szef kuchni z Gwiazdką Michelin, jeden ze 100 najlepszych kucharzy świata wg magazynu „Le Chef”, obecny w Encyklopedii Oxfordzkiej.

Ekskluzywna linia urządzeń do zabudowy

W najnowszej linii urządzeń do zabudowy marki Samsung znajdziemy zarówno piekarniki wykorzystujące technikę Dual Cook, okapy skośne, a także funkcjonalną płytę grzejną zintegrowaną z wyciągiem. (Fot. Samsung(x3))

Ekskluzywna linia urządzeń do zabudowy
Ekskluzywna linia urządzeń do zabudowy

W piekarnikach należących do Infinite Line zastosowano innowacyjne rozwiązanie – tradycyjne, horyzontalne linie zastąpiono wertykalnymi. Centralnym punktem piekarników jest pionowa, smukła szyba, która nadaje urządzeniom eleganckiego charakteru. Nie mniej ważne są materiały użyte do stworzenia urządzeń. Przyjemne w dotyku satynowe szkło i matowe elementy podkreślają szyk oraz ekskluzywny charakter pomieszczenia, w którym zainstalowano piekarnik. To wszystko sprawia, że gotowanie w otoczeniu doskonale zaprojektowanych urządzeń staje się prawdziwą przyjemnością.

Wszystkie urządzenia z linii Infinite charakteryzuje wysmakowane wzornictwo oraz rozwiązania techniczne gwarantujące niezapomniane doświadczenia w kuchni i pozwalające na przygotowywanie zdrowych potraw we własnym domu. Wybranymi urządzeniami można także sterować za pomocą aplikacji Samsung Smart Things.

Infinite Line stanowi ważne uzupełnienie portfolio urządzeń marki Samsung. Jest to propozycja dla wszystkich ceniących sobie estetykę, nowoczesne wzornictwo i innowacje, które realnie wpływają na komfort użytkowania sprzętu. Nowa kolekcja dostępna będzie w wybranych showroomach i studiach kuchennych, aby trafić do pasjonatów zarówno smaku, jak i stylu, którym dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Ekskluzywna linia urządzeń do zabudowy

– W firmie Samsung dobrze wiemy, że nie liczy się tylko to, z czego przyrządzamy potrawę, ale także to, w jakich warunkach ją przygotowujemy, jakie możliwości dają nam otaczające nas urządzenia, jak czujemy się w naszej kuchni. Dlatego tworząc kolekcję produktów Infinite Line zadbaliśmy zarówno o sam design produktów, jak i ich zdolność do współgrania z pozostałymi elementami wyposażenia kuchni. Do tego w urządzeniach nie zabrakło tego, z czego słyniemy na rynku: nowoczesnych technologii gwarantujących łatwość i intuicyjność obsługi urządzeń oraz ich wysoką użyteczność – mówi Piotr Stelmachów, Head of Consumer Electronics Division w Samsung Electronics Polska.

Ekskluzywna linia urządzeń do zabudowy
2020-06-03

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket