Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MIELE

Bezprzewodowy odkurzacz Triflex. Elastyczny, skuteczny, szybki. (artykuł promocyjny)

Bezprzewodowy odkurzacz Triflex. Elastyczny, skuteczny, szybki.

Triflex HX1 to pierwszy, bezprzewodowy odkurzacz Miele. Innowacyjna koncepcja 3 w 1 zapewnia wyjątkowo komfortową obsługę, a zmiana trybu pracy odkurzacza jest niezwykle łatwa. PowerUnit – kluczowy moduł urządzenia i jego serce – może być umieszczony na dole, co pozwala na wygodne odkurzanie dużych powierzchni bez obciążania nadgarstków. W Trybie komfortowym odkurzacz można w każdej chwili postawić, żeby zebrać z podłogi przeszkadzające przedmioty. Kiedy PowerUnit jest mocowany na górze, czyli w Trybie dużego zasięgu, skutecznie i bez wysiłku odkurzysz trudno dostępne miejsca pod meblami, a także ściany czy sufit. PowerUnit solo zapewnia z kolei komfortowe czyszczenie kanap, foteli, czy tapicerki samochodowej.

Bezprzewodowy odkurzacz Triflex. Elastyczny, skuteczny, szybki. <br/>

O innowacyjności Triflexa świadczy także elastyczny sposób ładowania. Po pełnym ładowaniu urządzenie może pracować bez przerwy nawet przez 60 minut, co pozwala sprzątnąć ok. 125 m2. Wydatnie pomoże w tym najszersza na rynku elektroszczotka Multi Floor XXL oraz oświetlenie BrilliantLight na całej jej szerokości. Szczotka nadaje się do wszystkich rodzajów podłogi, a zdejmowany wałek można łatwo wyczyścić.

Bezprzewodowy odkurzacz Triflex. Elastyczny, skuteczny, szybki. <br/>

Triflex to odkurzacz o wysokiej skuteczności odkurzania oraz dużej mocy ssania, dzięki czemu znakomicie sprząta rożne powierzchnie i jest przyjazny dla alergików, rodzin z małymi dziećmi czy zwierzętami. Innowacyjny system z higienicznym zbiornikiem i zamknięciem Twist2Open wzbogacony został trwałym filtrem HEPA AirClean Lifetime o wyjątkowej efektywności, wynoszącej aż 99,999 proc.* oraz technologią Vortex zapewniającą, że zassany kurz lub zabrudzenia pozostają w odkurzaczu.

Bezprzewodowy odkurzacz Triflex. Elastyczny, skuteczny, szybki. <br/>

W skład serii Triflex wchodzą modele: HX1 w kolorze Lotus White z akcentami Rose Gold, HX1 Cat&Dog (Obsidian Black/Rose Gold) oraz HX1 Pro (Infinity Grey Pearl Finish/Rose Gold).

*wg normy EN 60312-1, dotyczy modeli Triflex HX1 Cat&Dog, Triflex HX1 PRO.

2020-05-06

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket