Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MPM

Chłodziarkozamrażarka MPM-116-CJI-17

Chłodziarkozamrażarka

Oferta sprzętu chłodniczego firmy MPM powiększyła się o podblatową chłodziarkozamrażarkę sprężarkową MPM-116-CJI-17, która zapewni dłuższe przechowywanie żywności, a jednocześnie może pozostać niemal niezauważona w zabudowie nawet niewielkiej kuchni.

Model MPM-116-CJI-17 ma 82 cm wysokości, 59 cm szerokości i 54,3 cm głębokości, co sprawia, że idealnie wpasuje się w kuchennej aranżacji w zabudowę podblatową. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 100 l, a zamrażalnika 16 l. Wnętrze modelu MPM-116-CJI-17 podświetlane jest energooszczędnymi LED-ami i skrywa dwie półki w chłodziarce. Dodatkowe wygodne i praktyczne półki znajdują się także na drzwiach. Można na nich przechowywać m.in. napoje, a także jajka (dzięki praktycznemu pojemnikowi).

W chłodziarce dostępny jest również pojemnik na warzywa. W wyposażeniu nie zabrakło także pojemnika na lód. Temperatura zamrażarki wynosi –18 °C. Dostępna jest funkcja szybkiego mrożenia. Urządzenie charakteryzuje się zdolnością zamrażania 2 kg/24 h i pracuje w klasie energetycznej A+. W wydatny sposób dba nie tylko o żywność, ale też o budżet domowy. Maksymalny poziom hałasu wytwarzanego przez urządzenie nie powinien przekraczać 39 dB, a roczne zużycie energii nie powinno być większe niż 175 kWh. Czas ocieplania w wypadku braku energii elektrycznej (od –18 °C do –9 °C) wynosi około 12 godzin. Drzwi urządzenia zostały wyposażone w wytrzymałe zawiasy nożycowe. Można je zamontować tak, żeby otwierały się na lewo lub na prawo, zależnie od potrzeb użytkownika i miejsca instalacji urządzenia w kuchennej zabudowie.

Chłodziarkozamrażarka
2020-05-02

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket