Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CONCEPT

Płyta grzejna IDV5690

Płyta grzejna

Linia Sinfonia firmy Concept powiększyła się o innowacyjną płytę indukcyjną IDV5690, z wykorzystaniem której przygotowanie nawet najbardziej wykwintnych potraw będzie prawdziwą przyjemnością. Płyta oferuje 5 pól grzewczych, w tym 2 duże strefy Flexi, intuicyjne sterowanie dotykowe i wiele innych przydatnych funkcji niezbędnych do wygodnego gotowania.

Płyta indukcyjna IDV5690 ma szerokość 90 cm, co daje maksymalną swobodę i mnóstwo miejsca do gotowania. Nowoczesne wzornictwo oraz wykonanie z czarnego szkła (ceramika szklana EuroKera) nadają urządzeniu wyjątkową elegancję. Fazowane krawędzie zwiększają estetykę, a jednocześnie ułatwiają utrzymanie urządzenia w czystości. Zapobiegają osadzaniu się brudu, dzięki czemu pielęgnacja powierzchni płyty jest znacznie szybsza i łatwiejsza. Aby płyta lśniła czystością, wystarczy wytrzeć ją miękką szmatką nasączoną ciepłą wodą. Co ważne, obszar wokół stref grzejnych pozostaje chłodny nawet podczas gotowania, co zapobiega poparzeniu. Zastosowane w modelu IDV5690 rozwiązania sprawiają, że gotowanie z jego wykorzystaniem jest bardzo szybkie, bezpieczne i ekonomiczne. Urządzenie zostało podzielone na 5 stref grzejnych, z których 4 można połączyć w dwie duże powierzchnie przeznaczone do gotowania, np. w brytfannach. Płyta ma również zaawansowane funkcje, które zwiększają komfort pracy. Należą do nich m.in. Powerbooster oraz opóźnione wyłączanie jednej lub więcej stref gotowania.

Pierwsza ze wspomnianych funkcji, czyli Powebooster, zapewnia bardzo szybkie nagrzewanie przez zwiększenie mocy najwyższego poziomu gotowania w krótkim czasie. Może być stosowana w dowolnej strefie gotowania. Dzięki tej funkcji gotowanie jest szybsze, a dzięki temu czas spędzony w kuchni może być krótszy.

Użytkownik ma też możliwość ustawienia minutnika (w zakresie od 1 do 99 min). Po upływie ustawionego c zasu uruchomi się sygnał dźwiękowy, który można wyłączyć przez naciśnięcie dowolnego przycisku na panelu sterowania płyty grzejnej. Urządzenie zostało wyposażone we wskaźnik ciepła resztkowego dla każdej ze stref grzejnych i blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem płyty przez dzieci.

Slidery wykorzystywane do obsługi modelu IDV5690 dobrze reagują na dotyk, a do tego są bardzo wygodne i intuicyjne w obsłudze. Płyta ma 90 cm szerokości, 52 cm głębokości i 6 cm wysokości. Maksymalna moc przyłączeniowa wynosi 10 800 W. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 3499 zł.

Płyta grzejna
Płyta grzejna
Płyta grzejna
Płyta grzejna
2020-05-02

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket