Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ANTALIS INTERIOR DESIGN AWARD

Polacy docenieni w konkursie

Polacy docenieni

31 marca br. ogłoszono zwycięzców konkursu „Antalis Interior Design Award”, organizowanego przez Antalis, czołowego europejskiego dystrybutora papierów, rozwiązań opakowaniowych i komunikacji wizualnej. Wśród laureatów znalazły się dwie firmy z Polski.

Ideą tegorocznej edycji konkursu było wyłonienie najciekawszych projektów, które w kreatywny sposób, dzięki spersonalizowanym dekoracjom, najlepiej potrafiły przekształcić przestrzeń w miejsce do życia. Uczestnicy, wśród których znaleźli się architekci i projektanci wnętrz, agencje projektowe, szkoły projektowania, a także drukarnie LFP z 24 krajów, zgłosili aż 535 prac!

Polskie firmy najlepiej wypadły w kategoriach „Office” oraz „Interior Film”. W kategorii „Office” jury zdecydowało się przyznać dwie równorzędne nagrody. Jedna z nich trafiła do firmy Zachart Studio, specjalizującej się w produkcji neonów i reklam przestrzennych. Doceniono projekt aranżacji pomieszczeń biurowych w kompleksie Alchemia Gdańsk, w którym wykorzystano tapetę Coala wallpaper WallDesign NW Canvas. Wrażenie na członkach jury wywarły dekoracyjna moc projektu i jego kontrast ze światem zewnętrznym. Dzięki niezwykłej sile ściennych dekoracji wnętrza gdańskiego biura dosłownie przenoszą swoich użytkowników do innego świata. W tej samej kategorii nagrodzono również projekt „Youse city mural” Marion Delage, współzałożycielki firmy dekoracyjnej Parégrine z Francji. Drugą polską firmą docenioną w konkursie „Antalis Interior Design Award” jest pracownia RB Architects za projekt aranżacji wnętrz mieszkania Skyline. Laminaty architektoniczne Di-Noc Antalis, wykorzystane jako okładziny ścienne oraz do wykończenia mebli kuchennych i biblioteki, przyczyniły się do wykreowania ciepłej i wyrafinowanej atmosfery wnętrza. Zastosowanie laminatów Di-Noc, doskonale imitujących naturalne materiały, takie jak drewno lub kamień, dało niesamowity efekt i zachwyciło członków jury.

Polacy docenieni
2020-05-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket