Strona domowa / / Artykuły / Zmiana daty

ELECTRONICS SHOW

Zmiana daty tegorocznej edycji

Zmiana daty

Organizatorzy targów Electronics Show, które odbywają się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, podjęli decyzję o zmianie daty tegorocznej, trzeciej już edycji imprezy.

Na oficjalnym profilu targów Electronics Show na Facebooku możemy przeczytać: W związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi, mając na uwadze zdrowie naszych wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów Electronics Show z dnia 8–10 maja na 6–8 listopada 2020.

Organizatorzy zapraszają wystawców i odwiedzających do wzięcia udziału w tych wyjątkowych na skalę światową targach. Po raz kolejny nie zabraknie zapewne ciekawych prelekcji, paneli dyskusyjnych, a także konkursów i, oczywiście, wyjątkowych ekspozycji z najnowszym sprzętem z wielu gałęzi elektroniki użytkowej. Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronie internetowej www.electronics-show.com.

2020-04-27
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket