Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MIKOŁAJSKAStudio

Trendy w urządzaniu wnętrz

Trendy w

Coraz częściej słyszymy, że wnętrza powinny być przede wszystkim osobiste. odzwierciedlać wyjątkowy styl życia ich mieszkańców, ich potrzeby, przyzwyczajenia i poczucie estetyki. Kierunków w projektowaniu jest teraz tak wiele, że trudno mówić o jednej obowiązującej modzie.

Architektki Krystyna i Ida Mikołajskie – właścicielki pracowni MIKOŁAJSKAstudio, laureatki głównej nagrody „European Property Awards” 2019 w kategorii „Office Design Europe” – zgodnie twierdzą, że z trendów trzeba umieć mądrze korzystać. – Każdy, kto obejrzy nasze portfolio, od razu dostrzeże, jak różnorodne są prezentowane tam projekty. To dlatego, że pracę zaczynamy zawsze od dokładnego wysłuchania oczekiwań klienta. Jeśli jakiś kierunek stylistyczny jest w danym momencie na topie, pojawia się w wielu odsłonach w Internecie i w prasie. Dzięki temu staje się bliski odbiorcy, ale ostateczne preferencje to zawsze mieszanka indywidualnych upodobań – co do materiałów, kolorów czy detali. My nadajemy tej wizji sens i tworzymy wspólnie z inwestorem spójną całość – mówi Ida Mikołajska.

– Dobrze przemyślany układ funkcjonalny i dobry design się nie starzeją. Jeśli po 10–15 latach przedmioty i meble nadal wyglądają dobrze, nie „trącą myszką”, wiemy, że osiągnęłyśmy sukces stworzenia wnętrza ponadczasowego – powiedziała Krystyna Mikołajska.

2020-03-30

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket