Strona domowa / / Artykuły / Porozmawiajmy!

OKK! design

Porozmawiajmy! Profesor Jerzy Bralczyk o komunikacji

Porozmawiajmy!

Komunikacja odgrywa niezwykle istotną rolę w naszej codzienności, pracy, relacjach – dlatego właśnie ona była tematem przewodnim 17. edycji OKK! design. Wydarzenie odbyło się 9 marca 2020 r. w warszawskiej przestrzeni Mysia 3.

Niewielu jest specjalistów, którzy tak jak Jerzy Bralczyk trafnie potrafią przekazać swoje spostrzeżenia na temat języka i tego, co o nas mówi. Dlatego zaproszenie profesora jako gościa specjalnego było naturalnym wyborem. Uczestnicy wydarzenia mogli wysłuchać prelekcji dotyczącej znaczenia słów związanych z domem.

Podczas 17. edycji spotkania dyskutowano również o tym, jak architekci oraz inwestorzy wykorzystują swoje projekty, aby zbliżać ludzi, ułatwiać budowanie relacji i tworzyć przestrzenie, do których chce się wracać. Nie zabrakło także rozmów o roli komunikacji w pracy architekta.

Kolejny blok tematyczny dotyczył przemian, które obserwujemy w mediach. Wśród gości specjalnych 17. edycji OKK! design znaleźli się również trzej architekci ze Stowarzyszenia Architektów Wnętrz: Paweł Sokół – prezes SAW oraz członkowie założyciele, czyli Jacek Tryc i Roland Stańczyk.

O tym, w jaki sposób przemiany te skutecznie prowadzić, opowiadał dr hab. Robert Rządca, profesor Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. O podstawach, które powinien wiedzieć każdy, kto chce zaistnieć na Instagramie, opowiadały Olga Kisiel-Konopka – właścicielka agencji OKK! PR oraz Jagoda Mówińska – account executive w OKK! PR.

Porozmawiajmy!
2020-03-30
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket