Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

61 nagród „iF Design”

61 nagród

Poznaliśmy laureatów prestiżowego międzynarodowego konkursu „iF Design Awards”. Samsung otrzymał w nim 61 wyróżnień, w tym dwie nagrody główne. Jedna z nich przypadła personalizowanej lodówce Bespoke.

Firmie Samsung przyznano łącznie 34 nagrody za wzornictwo produktowe, 8 za wzornictwo w zakresie profesjonalnych koncepcji, 17 za wzornictwo w dziedzinie komunikacji oraz 2 za wzornictwo opakowań.

– Samsung Electronics projektuje urządzenia, biorąc pod uwagę bieżące trendy i zmieniające się potrzeby użytkowników. Chcemy proponować nowe doświadczenia i produkty, który wpisują się w styl życia. Pracując nad nowymi konceptami, bierzemy pod uwagę elementy składowe, takie jak design, innowacyjne rozwiązania i wyzwania, na które mają odpowiadać – powiedział Dontae Lee, executive vice president and the head of the Corporate Design Center w Samsung Electronics.

Nagrodzone lodówki z linii Bespoke, dostępne w ośmiu wariantach – od jedno- do czterodrzwiowych – można spersonalizować tak, aby jak najlepiej oddawały gust użytkowników. Możliwość wymiany paneli na przednich drzwiach daje wiele opcji aranżacyjnych. Zestawiając różne materiały i kolory, uzyskujemy unikatowe produkty, które pod względem stylistycznym idealnie dopasowują się do nowoczesnych przestrzeni. Dodatkowo dzięki rozwiązaniu Kitchen Fit lodówkę można idealnie spasować z linią zabudowy kuchennej.

Wyróżnienie zdobyła również płyta indukcyjna Samsung Induction Plate. To smukłe, przenośne urządzenie jest idealne do przygotowywania kilku potraw jednocześnie. Pozbawiony zbędnych elementów design sprawia, że po ustawieniu w kuchni bądź na stole staje się ona wyrafinowaną ozdobą. Zwycięskie projekty zostaną zaprezentowane podczas wystawy iF Design Exhibition, którą będzie można obejrzeć podczas najbliższej edycji Berlin Design Week.

2020-03-30

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket