SHARP

Przedłuża gwarancję!

Przedłuża

Sharp przedłuża gwarancję na wybrane modele oczyszczaczy powietrza Ultimate Air serii UA z technologią Plasmacluster. Akcja promocyjna trwa jeszcze do 31 marca 2020 i dotyczy modeli UA-HG60, UA-HG50, UA-HG40 L/T, UA-HD60, UA-HD50, UA-HD40 L/T, UA-PG50, UA-PF40 oraz UA-PM50.

Aby skorzystać z możliwości wydłużenia gwarancji, należy dokonać zakupu oczyszczacza w sklepach objętych promocją, a następnie dokonać rejestracji na stronie sharpconsumer.eu. Okres gwarancyjny zostanie przedłużony o 5 lat od daty zakupu.

Technologia Plasmacluster

Opatentowana przez firmę Sharp technologia Plasmacluster to aktywnie oczyszczająca powietrze jonizacja kationowo-anionowa, która eliminuje mikroustroje jak wirusy, bakterie, pleśń czy alergeny za pomocą klastrów plazmowych. Jej skuteczność w walce z chorobotwórczymi patogenami została potwierdzona prze liczne instytucje badawcze takie jak: Kitasato Institute Medical Center Hospital czy Institut Pasteur z Ho Chi Minh City.

Wyposażone w technologię Plasmacluster oczyszczacze powietrza Sharp skutecznie redukują aktywność różnego rodzaju wirusów grypy, w tym A/H1N1, H5N1 oraz FCoV, który należy do grupy koronawirusów. Wyniki przeprowadzonych badań zostały potwierdzone wieloma certyfikatami, które są dostępne na stronie: https://global.sharp/pci/en/certified/.

Gdzie można kupić

W akcji biorą udział następujące sklepy internetowe: mediaexpert.pl, mwp.biz.pl, mediamarkt.pl, maxelektro.pl, oxyshop.pl oraz klimamarket.pl.

Źródło: materiały prasowe Sharp

2020-03-23