Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Chłodziarkozamrażarki RS62R50412C i RS65R54412C

Chłodziarkozamrażarki

Czerń uważana jest za klasyczną, a jednocześnie elegancką barwę. Ostatnio obecna jest coraz częściej w kuchniach – na frontach mebli czy AGD. Podążając za trendami, firma Samsung oferuje efektowne lodówki w wykończeniu z czarnego szkła, które dodadzą szyku każdej kuchni.

W kuchni gotujemy, spędzamy czas z rodziną, to tutaj kierujemy pierwsze kroki po przebudzeniu lub po wejściu do domu z zakupami. To często miejsce, które lubi każdy z domowników. Warto zadbać więc o to, aby każdy element tego ważnego wnętrza był elegancki, przemyślany i jak najlepiej spełniał swoją funkcję.

Lodówka to urządzenie niezbędne, ale w ybór tej jedynej często okazuje się niemałym wyzwaniem. Marzymy o tym, by łączyła w sobie funkcjonalność i wzornictwo na najwyższym poziomie, mieściła ulubione przysmaki całej rodziny i dbała o ich świeżość przez długi czas. To wszystko mogą zapewnić lodówki Samsunga side by side z wykończeniem z czarnego szkła.

Magazyny wnętrzarskie zgodnie okrzyknęły czerń jednym z najbardziej stylowych kolorów ostatnich sezonów. Nie wszyscy są jednak tak odważni, by w głębokiej czerni urządzać całe pomieszczenie – czasem wystarczy zdecydowany akcent w postaci AGD. Połyskujący materiał, z którego wykonane zostały np. lodówki Samsung RS62R50412C i RS65R54412C, mimo swojego mocnego odcienia nadaje tym urządzeniom lekkość, podkreślając ich klasyczny charakter. Gładkie wykończenie, tworzące czarną taflę odbijającą światło, sprawia, że wnętrze optycznie się powiększy. Ukryte uchwyty i dyskretnie wkomponowane w drzwiach kostkarki sprawiają, że tego typu lodówki to kwintesencja elegancji. Dzięki połączeniu prostej bryły z czarnym, połyskującym materiałem pasują zarówno do wnętrz minimalistycznych, jak i urządzonych w stylu glamour.

Projektując nowe lodówki, Samsung położył taki sam nacisk zarówno na dobry design, jak i na funkcjonalność. Modele RS62R50412C i RS65R54412C są wyjątkowo pojemne. Wyposażone zostały w półkę na wino, kostkarkę twistową oraz 4 półki z hartowanego szkła, 2 szuflady i 5 pojemników na drzwiach w każdej z części. Dzięki temu nigdy nie zabraknie miejsca na ulubione przysmaki członków rodziny. Wspomniane lodówki Samsunga w wykończeniu z czarnego szkła wykorzystują dobrze znane rozwiązania techniczne firmy Samsung, takie jak Metal Cooling, które zapewnia stabilność temperatury i szybszy jej powrót do poziomu wyjściowego po otwarciu drzwi. Dodatkowo stalowa tylna ściana wygląda niezwykle elegancko. Świeżość produktów pomaga zachować także system All-around Cooling, który sprawia, że chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Gwarantuje to stałą temperaturę w jej wnętrzu.

Chłodziarkozamrażarki
2020-03-18

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket