Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PROPERTY FORUM KATOWICE

Wyjątkowe spotkanie branżowe

Wyjątkowe spotkanie

Jaką rolę w rozwoju miasta odgrywają inwestycje komercyjne – co wyszło, a nad czym trzeba pracować? Jak zmieniła się rola dewelopera w budowaniu nowoczesnego ośrodka? Jak tworzyć miasto szczęśliwych ludzi – nowoczesne, ekologiczne oraz przyjazne dla mieszkańców i biznesu?

O tym wszystkim dyskutowano podczas tegorocznego Property Forum Katowice, czyli wyjątkowego dla branży spotkania właścicieli i zarządców firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych, które odbyło się w ramach targów 4 Design Days.

Property Forum Katowice to także Work & Leisure Talks, czyli seria dyskusji i prezentacji o najnowszych trendach we wzornictwie oraz wyposażaniu przestrzeni do pracy i wypoczynku. Wśród uczestników Property Forum Katowice po raz kolejny znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych, właściciele oraz zarządcy spółek inwestujących na rynku centrów handlowych, biurowców, magazynów i hoteli, najemcy powierzchni komercyjnych, sieci hotelowe, szefowie największych agencji doradczych, przedstawiciele instytucjonalnego otoczenia branży oraz reprezentanci instytucji finansowych.

2020-03-05

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket